Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tričko Funeral for Fat Black White - GymBeam

Tričko Funeral for Fat je fancy tričko v čiernej farbe, ktoré je ako stvorené na tréning pre dámy, ktorým nechýba zmysel pre humor. Toto tričko je vyrobené zo 100% bavlny, čo je veľmi príjemný a mäkký materiál, ideálny na cvičenie, ale aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Funeral for Fat: dámske tričko pre každú ženu, ktorá do svojho tréningu dáva všetko

Tričko Funeral for Fat je fancy tričko v čiernej farbe, ktoré je ako stvorené na tréning pre dámy, ktorým nechýba zmysel pre humor. Toto tričko s vtipným nápisom je vyrobené zo 100% bavlny, čo je veľmi príjemný a mäkký materiál. Tričko má užší strih a krátky rukáv, ktorý je dvojito prešitý, ako aj dolný lem. Neobsahuje záhyb uprostred, a vďaka svojim vlastnostiam je vhodné nielen na cvičenie, ale aj na bežné nosenie.

 

Pre koho je tričko Funeral for Fat určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Ako si vybrať správnu veľkosť?

VeľkosťSML
Šírka 40 cm 42 cm 44 cm
Dĺžka 60 cm 63 cm 64 cm

 

Ako sa starať o tričko?

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Dámske tričko Funeral for Fat Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Funeral for Fat Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tričko Funeral for Fat Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď