Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tričko Burn Calories Black White - GymBeam

Dámske tričko Burn Calories v čiernej farbe je vyrobené zo 100% bio bavlny, čo ho predurčuje k tomu, aby sa stalo vašim obľúbeným tričkom na cvičenie. Obsahuje dizajnový nápis "Excuses don´t burn calories" (v preklade "výhovorky nepália kalórie"). Toto štýlové tričko s krátkym rukávom je veľmi pohodlné, mäkké a tvarovo stále.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Dámske tričko Burn Calories s kontrastným dizajnom pre každú ženu činu

Dámske tričko Burn Calories v čiernej farbe pre všetky ženy činu. Vďaka svojmu príjemnému materiálu - 100% česaná bio bavlna o gramáži 155g/m2, a výstižnému nápisu "Excuses don´t burn calories" (v preklade "výhovorky nepália kalórie") je ako stvorené na cvičenie. Toto štýlové tričko s krátkym rukávom je veľmi pohodlné, mäkké a tvarovo stále. 


Pre koho je tričko Burn Calories určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedenia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Ako si vybrať správnu veľkosť?

VeľkosťXSSML
Šírka 38,5 cm 41 cm 44 cm 47 cm
Dĺžka 62,5 cm 64,5 cm 66,5 cm 68,5 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Dámske tričko Burn Calories Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Burn Calories Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
9000002134216
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tričko Burn Calories Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď