Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tielko Lifting Black - GymBeam

Dámske tielko Lifting Black v čiernej farbe je vďaka svojmu príjemnému materiálu vhodné na cvičenie a jeho elegantný zlatý nápis "Lifting" o vás svetu napovie, že sa rady nechávate uniesť tvrdými tréningami. Toto trendové tielko je veľmi pohodlné, mäkké a tvarovo stále. Má širšie ramienka a priliehavý strih, ktorý pekne obkreslí vaše krivky.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Dámske tielko s elegantným nápisom Lifting je ako stvorené pre každú ženu, ktorá sa rada necháva unášať tvrdými tréningami

Dámske tielko Lifting Black v čiernej farbe je práve "ten kus oblečenia", ktorý keď zbadáte, zapíše sa vám do hlavy a neviete na naň prestať myslieť, kým ho nebudete mať v šatníku. Vďaka svojmu príjemnému materiálu - bavlna s prídavkom elastánu - je ako stvorené na cvičenie do fitka, no jeho elegantný nápis v zlatej farbe vás bude sprevádzať pokojne aj pri každodennom nosení. Už len ten veľavravný nápis "Lifting" o vás svetu napovie, že sa rady nechávate uniesť tréningami a cvičenie je váš život. Trendové tielko Lifting je veľmi pohodlné, mäkké a tvarovo stále. Má širšie ramienka a priliehavý strih, ktorý pekne obkreslí vaše krivky.

 

Akú veľkosť si vybrať?

Rozmery Tielka

Rozmery (cm)XSSML
Šírka hrudníka34384246
Dĺžka tela60616263
Recenzie od zákazníkov

Dámske tielko Lifting Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tielko Lifting Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
9000000287112
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tielko Lifting Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď