Daily Vita-min 90 tab - Scitec Essentials

Výrobca: Scitec Nutrition

Daily Vita-Min sú multivitamíny a minerálne látky, ktorých vysoký účinok spočíva na báze prírodných zložiek. Produkt obsahuje až 28 vitamínov a 13 minerálnych látok v jednej tablete, potrebných pre fyzicky aktívnych jedincov so zvýšenými nárokmi na ich prísun. Podporuje správne fungovanie organizmu, štítnej žľazy, imunitný a nervový systém, ako aj celkové zdravie.

Špeciálna cena   11,90 € Bežná cena:   12,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Daily Vita-Min: komplex vitamínov a minerálov na báze prírodných zložiek pre zlepšenie celkového zdravia, imunitného a nervového systému

Daily Vita-Min sú multivitamíny a minerálne látky, ktorých vysoký účinok spočíva na báze prírodných zložiek (šípky, kvasnice). Produkt obsahuje celú paletu vitamínov a minerálnych látok, potrebných pre fyzicky aktívnych jedincov so zvýšenými nárokmi na ich prísun. Obsahuje B-komplex a vitamín C, s dlhodobým účinkom, plus minerálne látky selén a zinok, dôležité pre život. Tieto látky sa tak, ako bioflavonoidy, vyskytujú v prirodzenej forme v šípkach, kvasniciach, morských riasach a dolomitoch.

 

daily vita-min scitec

 

Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného a nervového systému, k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy. Okrem toho napomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom plus 200 mg vitamínu C nad odporúčanú dennú dávku!) Vitamín B2 prispieva k normálnemu videniu a k udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek. Folát prispieva k normálnej syntéze aminokyselín. Zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti, k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, a normálnemu metabolizmu makroživín. Horčík prispieva k normálnej činnosti nervového systému: neurotransmisii a sťahovaniu svalov, vrátane srdcového svalu, k normálnej syntéze bielkovín, a k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy, tiež k udržiavaniu normálneho stavu vlasov a nechtov.

 

Daily Vita-Min a jeho výhody

  • 28 vitamínov a 13 minerálov
  • obsahuje antioxidanty
  • podporuje celkové zdravie
  • podporuje imunitný a nervový systém
  • podporuje správne fungovanie štítnej žlazy
  • oddiaľuje pocit únavy a zlepšuje nápadu

 

Zloženie

Chlorid draselný, látka pre zväčšenie objemu: mikrokryštalická celulóza, sieťovaná nátrium-karboxy-metyl-celulóza; uhličitan draselný, kyselina L-askorbová, oxid horčíka, DL-alfa-tokoferol acetát, zinok-sulfát-heptahydrát, fumarát železa(II), selenit sodný, D-biotín, látka proti hrudkovateniu: stearát horečnatý, talkum; nikotínamid, stabilizátor: polyvinylalkohol; cholekalcyferol, retinol acetát, farbivo: dioxid titaničitý; tiamín mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, zvlhčujúca látka: polyetylénglykol; D-pantotenát draselný, riboflavín, inositol, cholín bitartarát, sulfát-pentahydrát-medi (II), horčík-sulfát-monohydrát, kyselina pteroylmonoglutamínová, jodid draselný, pikolinát chrómu(III), rutín, výťažky Rosa canina (ovocie) v pomere 10:1, molibdát sodný, kyanokobalamín.

 

Dávkovanie

Užite 1 tabletu denne najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tab)
Vitamín A 2750 mcg
Vitamín C 120 mg
Vitamín D 50 mcg
Vitamín E 20 mg
Vitamín B1 10 mg
Vitamín B2 10 mg
Vitamín B3 25 mg
Vitamín B5 10 mg
Vitamín B6 10 mg
Vitamín B7 300 mcg
Vitamín B9 400 mcg
Vitamín B12 250 mg
Vápnik 50 mg
Železo 18 mg
Jód 150 mcg
Magnézium 50 mg
Zinok 15 mg
Selén 200 mcg
Meď 2 mg
Mangán 2 mg
Chróm 200 mcg
Molybdén 15 mcg
Inosit 10 mg
Cholín Bitartrát 10 mg
Recenzie od zákazníkov

Daily Vita-min 90 tab - Scitec Essentials

Write Your Own Review
Prezeráte si:Daily Vita-min 90 tab - Scitec Essentials
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 12,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 90 tab