DAA 120 kaps - GymBeam

93 % (12)

DAA alebo kyselina d-asparágová je aminokyselina, ktorá aktivuje prirodzenú tvorbu a vylučovanie testosterónu a rastového hormónu, vďaka čomu podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu, energiu a výkonnosť. Výrazne skracuje dobu regenerácie a pozitívne vplýva aj na plodnosť, množstvo a kvalitu spermií a zvyšuje libido.

DAA - aminokyselina, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu a rastového hormónu s cieľom podporiť rast svalovej hmoty a sily

DAA alebo kyselina d-asparágová je neesenciálna aminokyselina, ktorá slúži na aktiváciu prirodzenej tvorby hormónov - testosterónu a rastový hormónu [1], s cieľom podporiť rast svalovej hmoty, znížiť telesný tuk, zvýšiť silu a energiu. Je legálnou alternatívou dopingových prostriedkov, ktoré dodávajú exogénnou formou testosterón, alebo sekundárne pôsobia na jeho zvýšenie. DAA má veľmi podobný mechanizmus účinku ako luteinizačný hormón, ktorý telo priamo stimuluje k sekrécii testosterónu, vďaka čomu športovec rýchlejšie dosahuje prírastky na svalovej hmote, regeneračná doba sa mu podstatne skráti a následne zaznamená zvýšenie výkonnosti.

DAA sa teší veľkej popularite v kruhu kulturistov a športovcov, ktorí sa zdržiavajú užívania anabolických steroidov. Kyselina d-asparágová je vhodná na zrýchlenie rastu svalovej hmoty predovšetkým u ťažko trénujúcich mužov a pokročilých cvičencov bez ohľadu na druh športovej disciplíny, ktorej sa venujú.

DAA Gymbeam na zvýšenie testosterónu

Testosterón je rozhodnujúci pre rast svalovej hmoty, a preto sa športovci snažia jeho hladiny ovplyvňovať pomocou DAA, ktorá sa sa prirodzene nachádza hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. Sekrécia testosterónu je však podmienená sériou dejov, ktoré sú riadené osou hypothalamus - hypofýza - semenníky (z hypothalamu vylučované hormóny ovplyvňujú sekréciu luteinizačného hormónu v hypofýze, ktorý je vylúčený do krvi a po prekonaní „cesty“ od mozgu k semenníkom, po naviazaní sa na špecifické receptory stimuluje semenníky k vylučovaniu testosterónu) pričom schopnosť zvýšiť sekréciu luteinizačného hormónu je automaticky spojená so zvýšeným vylučovaním testosterónu. A čím viac testosterónu, tým väčší je stimul pre rast svalovej hmoty. [2]

DAA je práve tým doplnkom, ktorý dokáže výrazne stimulovať sekréciu luteinizačného hormónu (a následne o cca 33-40% zvýšiť hladiny testosterónu) [1]preto si rýchlo našla miesto v suplementačnom pláne každého seriózneho športovca.

DAA GYMBEAM

DAA a jej výhody

• účinný a bezpečný testosterónový booster
  • zvyšuje hladinu testosterónu v tele
  • urýchľuje regeneráciu
  • zvyšuje objem svalovej hmoty
  • podporuje výkonnosť a zvyšuje výdrž
  • podporuje vylučovanie rastového hormónu
  • zvyšuje libido a sexuálnu aktivitu
  • pozitívne vplýva na množstvo a kvalitu spermií

Kyselina D-asparágová (C4H7NO4), transparentná želatínová kapsula, stearan horečnatý (E470b).

Ako doplnok k strave užívajte 1-3 kapsule 2-3x denne.

Nutričné hodnoty1 kaps
DAA (kyselina d-asparagová) 500 mg

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Skupina príchute prírodná chuť
Kapsule 120 kaps.
HS kód 21069098: --- Ostatné
Vegetariánsky nie
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Náhrada steroidov
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
DAA
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty

Recenzie od zákazníkov DAA 120 kaps - GymBeam
Prezeráte si:DAA 120 kaps - GymBeam

DAA je neužitočná nezmyselnosť, ktorá vám v žiadnom smere nijako neprospeje v ničom z toho čo sa píše v popise výrobku... Síce to stojí bagateľ, no aj tak sú to zbytočne vyhodené peniaze.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 12,95 € 8,95 €
Juraj Kešiar
Dobry deň. Tento pripravok je najeffektivnejšie použ. čim pre lepše vysledky . Ďakujem za otpoveď.
Juraj Kešiar
Dobrý deň. Produkt DAA môžete pokojne kombinovať s produktov Tribulus, Maca. V tejto kombinácií je požadovaný efekt dosiahnutý v ešte väčšej miere.

Lukáš, team GymBeam
Správne dávkovanie
Dobrý deň, ako správne užívať DAA ? V dávkovaní máte uvedené, že užívať 1-3 kapsule 2-3 krát denne. Chcem sa preto opýtať, či v začiatkoch je potrebná nasýcovacia dávka napr. 3x3 kapsule s postupnou redukciou kapsúl? Ďakujem
Správne dávkovanie
Dobrý deň, nie je potrebná nasycovacia fáza, pokojne užívajte podľa odporúčaného dávkovania.

Samuel Chreňo
Dobrý deň môže tieto tabletky užívať osoba mladšia 18 rokov? Napr. taký 16 ročný chalan .
Samuel Chreňo
Dobrý deň, neodporúča sa užívať chlapcom mladším ako 18 rokov z dôvodu nízkej efektivity. Keďže v mladšom veku sú hormóny na veľmi vysokej úrovni, zaznamenateľný efekt tohto doplnku je takmer nulový. Najlepší efekt má doplnok pre športujúcich mužov vo veku od 40 rokov, kedy ich prirodzený testosterón postupne klesá.

Ladislav, team GymBeam