D-Biotín - GymBeam

D-Biotín je biologicky aktívna forma biotínu, ktorý patrí medzi komplex vitamínov B. Je populárny najmä ako doplnok výživy pre krásne vlasy a bezchybnú pokožku. Medzi ďalšie pozitíva jeho užívania patrí aj to, že prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky. Jedna kapsula obsahuje až 300 µg biotínu, ktorý je navyše vhodný aj pre vegánov.

D-Biotín - aktívna forma vitamínu B7 pre pevné vlasy, zdravú pokožku a tiež podporu nervového systému

D-Biotín je jedným zo základných mikronutrientov, ktorý patrí medzi skupinu vitamínov B komplex. Môžete ho poznať aj pod názvom vitamín B7, ale najčastejšie sa označuje len ako biotín. Forma D-Biotín je pritom jediná z ôsmich foriem biotínu, ktorá je naplno biologicky aktívna. Účinky D-Biotínu sú známe najmä v oblasti krásy, pretože prispieva k udržaniu zdravých vlasov a žiarivej pokožky. Okrem toho podporuje fungovanie nervového systému aj psychiky. Je tiež potrebný pre látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie a správny metabolizmus makronutrientov. Kapsuly D-Biotín vám pomôžu doplniť 300 µg biotínu a navyše sú vhodné aj pre vegánov.

D-Biotín - GymBeam

D-Biotín a jeho výhody

• obsahuje 300 µg biotínu v aktívnej forme
  • spevňuje vlasy a nechty
  • udržiava zdravie pokožky
  • podporuje fungovanie nervovej sústavy a psychiky
  • je dôležitý pre tvorbu energie a metabolizmus makronutrientov
  • je vhodný aj pre vegánov

D-Biotín (vitamín B7), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty1 kapsula*RI
D-Biotín (vitamín B7) 300 µg 600 %

*Reference intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal).

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Vitamíny B
Štítky produktu Vegan
Forma kapsulovaný
Zmes číry
Vegánsky áno
Recenzie od zákazníkov D-Biotín - GymBeam
Prezeráte si:D-Biotín - GymBeam

Doplnok hodnotím kladne, po chorobe som prišla o veľa živín a veľmi prudko mi zredli vlasy. Objednala som si základný vitamín na tieto problémy, zinok mi nerobí dobre na žalúdok. Myslela som že pojde o softgelovu kapsulu, v skutočnosti je to bežná kapsulka v ktorej je prášok a bez problémov ju prehltnem. Po dvoch týždňoch nepravidelného užívania som spozorovala pevnejšie nechty a ich rýchlejší rast. To ma presvedčilo aby som si dala pozor na dávkovanie a začala ich brať pravidelne. Verím, že pomôže aj na vlasy.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 6,95 € 4,95 €