Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Creavar - Top Secret

Creavar je čistý vysokokvalitný kreatín, zmes Creapure, MagnaPower, kreatín AAB 2:1. Používa najčistejšiu formu kreatínu v zmesi s horčíkom, leucínom, extraktom z červenej repy, citrulínom PF a Betaínom HCL. Creavar ovplyvňuje rast svalovej hmoty, syntézu bielkovín, zlepšuje silu, výkonnosť a uľahčuje regeneráciu

Dlhodobo nedostupný

Creavar: kreatín, ktorý podporuje rast a objem svalovej hmoty a zlepšuje silu

Creavar je unikátny kreatín, zmes Creapure, MagnaPower, kreatín AAB 2:1. Používa najčistejšiu formu kreatínu v zmesi s horčíkom, leucínom, extraktom z červenej repy, citrulínom PF a Betaínom HCL pre maximálne svalové prírastky. Kreatín je látka, ktorá je produkovaná v pečeni a využíva tri esenciálne aminokyseliny: arginín, glycín a metionín pre „napájanie“ do svalových buniek a recykláciu ATP energie. Na rozdiel od bežných druhov kreatínu, komplex Creavar posilňuje rast svalových fascilitátorov. Top Secret Nutrition's Creavar Premium Creatine je čistý, vysokokvalitný kreatín, s obsahom amino n-butyrate pre zabezpečenie maximálnych výsledkov.

 

Narozdiel od bežného kreatínu, tento je využíva výhody a účinky rôznych foriem kreatínu, navyše je ešte obohatený o povzbudzovače rastu svalovej hmoty. Tento kreatín Creavar sleduje vysoké hladiny energie, ovplyvňuje prírastok svalov a syntézu bielkovín, zlepšuje silu, výkonnosť a uľahčuje regeneráciu. Zmierňuje dokonca únavu tým, že do svalových buniek prináša extra energiu. ATP- látka, ktorú telo využíva ako energiu, sa kontrakciou svalov spotrebováva a mizne. Mení sa na ADP a vy začnete pociťovať únavu. ADP nemožno použiť ako zdroj energie a telo si dokáže uchovať v zásobe len obmedzené množstvo ATP. Prísunom kreatínu do tela dokážu jeho fosfáty z ADP vytvárať opäť ATP. Tento proces, ktorý navyšuje ATP v pracujúcom svale, umožňuje zvládať fyzické vypätie o 4-30 sekúnd viac bez nutnosti odpočinku. Tvrdší a dlhší tréning zas samozrejme lepšie buduje svaly, zlepšuje silu a schopnosť dvíhať ťažké váhy.

 

 

creavar unikátny kreatín

 

Štúdie dokazujú, že kreatín zvyšuje silu, vytrvalosť a regeneráciu počas krátkych a intenzívnych tréningov. Keď sa energia ATP minie, prichádza ADP a kreatín fosfát trasformuje ADP opäť na ATP. So zvýšenými hladinami ATP môžete trénovať tvrdšie, častejšie a môžete produkovať rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky. Energia, ktorá je dôsledkom nárastu ATP, rozširuje rozsah svalovej kontrakcie na 4-30 sekúnd, bez toho aby ste si museli urobiť prestávku v tréningu. 

 

Creavar a jeho výhody

  • podpora rastu čistej svalovej hmoty
  • zväčšenie objemu svalových buniek
  • rýchlejšia regenerácia po tréningu
  • efektívnejšia syntéza glykogénu
  • zlepšenie svalovej výkonnosti
 
  creavar unikátny kreatín
 

Zloženie

Kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, acesulfam draselný, sukralóza.

 

Dávkovanie

Jednu odmerku (6,7 g) zmiešajte s 200 ml studenej vody a užívajte 15 minút pred tréningom a ihneď po jeho skončení. Neprekračujte dávkovanie 3 odmerky denne. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (6,7 g)
Kalórie0 kcal
Sacharidy celkom1 g
Vápnik42 mg
Creavar Proprietary Blend5781 mg
Creavar Creatine Matrix
Creapure-creatine monohydrate, Creatine MagnaPower (Creatine Magnesium Chelate) Creatine Alpha Amino Butyrate, Betaine HCI, Beet Root Extract (Beta vulgaris) High in Nitrates, Cinnulin PF (Cinnamomum burmannii) Bark Extract Containing Type a-Polymer, Rhodiola rosea Extract 3% Rosavins, Astragin (Panax notoginseng Root and Astragalus membranaceous Root Extract), Bioperine (Piper nigrum)

 

Upozornenie

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak máte zdravotné problémy, o užívaní produktu sa poraďte so svojim lekárom. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Recenzie od zákazníkov

Creavar - Top Secret

Write Your Own Review
Prezeráte si:Creavar - Top Secret
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Creavar - Top Secret

Napíšte otázku
Napísať odpoveď