Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Monohydrate 1000 g - MyProtein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Kreatín monohydrát My protein je vhodný na široké spektrum využitia. Kreatín zlepšuje vašu silu, výkon, rýchlosť a v neposlednom rade rast svalovej hmoty.

Kreatín monohydrát My protein je bez príchute, pre lepšiu chuť a účinok ho odporúčame požívať spolu s džúsom akejkoľvek príchute.

Dlhodobo nedostupný

Creatine Monohydrate - MyProtein

Kreatín monohydrát je ideálny pre široké spektrum zákazníkov od kulturistov až po šprintérov, ale hlavne pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoju silu, výkon, rýchlosť a rast svalovej hmoty. Predmetom stoviek štúdií, bolo preukázané že kreatín monohydrát pomáha zlepšiť výkon, silu a rast. Tiež bolo dokázané, že znižuje celkový zotavovací čas medzi intenzívnymi cvičeniami.

Kreatín monohydrát pomáha telu produkovať vyššie hladiny ATP, čo je chemická látka potrebná aby svaly fungovali efektívne. Vyššia hladina ATP môže v konečnom dôsledku viesť ku zlepšeniu sily, výkonu a vytrvalosti.

Kreatín monohydrát je najlepšie chutiaci a najflexibilnejší kreatín k dispozícii. Je úplne bezpečný a zdravý, bez vedľajších účinkov, nakoľko je k dispozícii v potravinách ako je červené mäso.

 

Výhody

  • pomáha zvýšiť hladinu ATP a zvyšuje rast svalovej hmoty
  • pomáha udržiavať hladinu energie počas celého tréningu
  • preukázateľne zlepšuje silu a moc

 

Odporúčané dávkovanie

Pridajta jednu a pol malej MP odmerky (5 g) do vody, potraste a môžete konzumovať. Užívajte 1-2 krát denne. Po 8 týždňoch neustáleho užívania si dajte pauzu na 1 týždeň a začnite odznova.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
100% kreatín monohydrát 5 g

 

Zloženie

100% kreatín monohydrát

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Monohydrate 1000 g - MyProtein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Monohydrate 1000 g - MyProtein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Monohydrate 1000 g - MyProtein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď