Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín HCL 120 kaps - Activlab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
90 %

Kreatín HCLje kreatín hydrochlorid, ktorý je mimoriadne stabilný, odolný voči kyslému prostrediu tráviaceho traktu a vysoko rozpustný. Má výborné vstrebávanie a je vhodný pre každého, kto chce dosiahnuť zvýšenie svalovej sily a nárast svalovej hmoty.

Kreatín HCL - mimoriadne stabilný kreatín s vysokou absorpciou pre zvýšenie sily a rast svalovej hmoty

Kreatín HCLje kreatín hydrochlorid vo forme kapsúl, ktoré sa rozpadajú v žalúdku. Kreatín je prirodzenou zložkou svalového tkaniva a zúčastňuje sa na procese spôsobujúcom svalové kontrakcie. Creatine HCL je mimoriadne stabilná forma kreatínu, odolná voči kyslému prostrediu tráviaceho traktu a vysoko rozpustná. Vďaka tomu je v porovnaní s kreatín monohydrátom lepšie absorbovaný, a preto je vo väčšom množstve ukladaný vo svaloch. Je vhodný pre každého, kto chce dosiahnuť zvýšenie svalovej sily a nárast svalovej hmoty.

  Kreatín HCL activlab

 

Kreatín HCL a jeho výhody

  • jeden z najpopulárnejších druhov kreatínu
  • veľmi stabilná forma
  • má výborné vstrebávanie
  • podporuje zvýšenie svalovej sily
  • podporuje rast svalovej hmoty

 

Zloženie

kreatín hydrochlorid, protihrudkujúce činidlo: stearan horečnatý, obal (hydroxypropylmethylcelulóza, gellanová guma, farbivo: oxid titaničitý).

 

Dávkovanie 

Užite denne jednu dávku (6 kapsúl) pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6 kaps)
Kreatín hydrochlorid (Kreatín HCL)3000 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí.

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín HCL 120 kaps - Activlab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín HCL 120 kaps - Activlab
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Kreatín HCL 120 kaps - Activlab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď