Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Micronized 500 g - Dymatize

Výrobca: Dymatize

Kreatín od Dymatize je vyrábaný s použitím len tých najdokonalejších technológií, je to jeden z najlepšícj kreatínov na trhu. Kreatín je vhodný aj počas svalovej horúčky, má aj regeneračné schopnosti.

Dlhodobo nedostupný

Creatine Micronized

Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. 100% pure farmaceutická kvalita.
Doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok creatine monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP, a tým napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou. Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu. Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov - gainerom pre dokonalé vstrebanie creatin monohydrátu do svalového tkaniva. Pokiaľ creatin neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúceho sacharidy.
Kreatín od Dymatize je vyrábaný s použitím len tých najdokonalejších technológií a v súlade s Internacionálnou Molekulárnou Formulou: C4H9N3O2H2O. Plus bola použitá technológia 180 mikrónov, ktorá zaisťuje správny rozptyl molekúl kreatínu. Čiže je to jeden z najkvalitnejších kreatínov na svete.

Dávkovanie

Naberacia fáza

Behom prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka 5g = čajová lžička. Užívajte denne ráno nalačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.
Udržovacia fáza: Táto fáza trvá 21 dní.

Užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň užite spolu s gainerom alebo pred spaním.

Pokiaľ chcete s užíváním creatinu pokračovať aj po ukončení udržovacej fázy, začnite opäť naberaciu fázu pre zvýšenie hladiny kreatinu vo svaloch. Po ukončení druhej udržovacej fázy doporučujeme nahradiť kreatin iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA.

Užívanie kreatínu pre energizáciu pri športovom výkone

Tento spôsob užívania je vhodný predovšetkým pre športovcov, ktorí pri športovom výkone potrebují uvoľniť čo najviac energie v priebehu výkonu. Doporučujeme tenistom, atlétom, hokejistom, futbalistom...
Užívajte 1 dávku (= 5g) 30 min pred výkonom.

Rozmiešajte v 3 dcl. džúsu, ktorý obsahuje sacharidy, prípadne v iontovom nápoji.

Tabuľka nutričných hodnôt

100% creatin testovaný na HPLC, 0 kcal, 0 g tuky, 0 g sacharidy, 0 g bielkoviny.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Micronized 500 g - Dymatize

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Micronized 500 g - Dymatize
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Micronized 500 g - Dymatize

Napíšte otázku
Napísať odpoveď