Kreatín Ethyl Ester 120 tab - Vitalmax

Creatín Ethyl Ester je účinný kreatínový produkt, ktorý vďaka esterifikácií ponúka množstvo výhod. Efektívnejšie zvyšuje svalovú silu a výkonnosť. Jedna kapsula obsahuje až 800 mg HCI (Kreatín ethyl ester).

13,95 €

9,9

Nie je na sklade

 

Creatin Ethyl Ester - Vitalmax

Vitalmax Creatin Ethyl Ester je populárny a rokmi osvedčený kreatín monohydrát v pokročilej tzv. ethyl esterovej forme. Jedná sa v podstate o vylepšený a efektívnejší upravený kreatín monohydrát, ktorý má lepšie vstrebávanie do svalových buniek a taktiež aj silnejšie účinky na ich činnosť.

Estery sa bežne nachádzajú v tukových tkanivách ľudského organizmu. Esterifikáciou látok sa dosiahne podstatné zvýšenie ich lipofilných vlastností (vlastností využitia tukových tkanív, ako skvelých transportných mechanizmov). Vďaka tomu aj esterifikovaný kreatín dokáže využiť tento tuk (ester) k výrazne lepšiemu a ľahšiemu prieniku bunkovou stenou do vnútra bunky a taktiež potom aj jeho pôsobenie a účinky na bunkové funkcie budú podstatne silnejšie a výraznejšie, ako u bežného kreatínu monohydrátu. Vitalmax Creatin Ethyl Ester je vysoko-účinný kreatínový produkt za skvelú cenu, využívajúci skvelé výhody plynúce z esterifikácie:

Ešte efektívnejšie a výraznejšie zvyšuje svalovú silu a výkonnosť než kreatín monohydrát, nemá tendencie k nafukovaniu tráviaceho traktu a zadržiavaniu vody v podkožných tkanivách, nie je potrebné na jeho dobré vstrebávanie do svalov užívať súčasne s ním sacharidy a k dosiahnutiu rovnakého účinku stačí omnoho menšia dávka, ako tá, ktorú by ste museli užiť u bežného kreatínu monohydrátu.

Vitalmax Creatin Ethyl Ester je v skratke ešte efektívnejší, účinnejší a ekonomicky výhodnejší kreatín než bežný kreatín monohydrát, podporujúci rýchlejšie a ešte lepšie výsledky v náraste sily, objemu, svalovej hmoty a výkonnosti!

 

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 kapsule Vitalmax Creatin Ethyl Ester denne, 1 kapsulu 30 minút pred tréningom a druhú po tréningu. Zapite pohárom vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps)
Kreatín Ethyl Ester (HCI)1600 mg

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Kreatín Ethyl Ester 120 tab - Vitalmax

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Kreatín Ethyl Ester 120 tab - Vitalmax

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code