Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Crea Star - Scitec Nutrition

Crea Star je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 6 foriem kreatínu a látky zvyšujúce a podporujúce absorpciu a využiteľnosť kreatínu. Napomáha rastu svalov, ich objemu a hydratácii svalových buniek. V čase intenzívneho tréningu a športovej činnosti, pomáha kreatín zlepšiť opakovaný silový výkon, čím umožňuje športovcom trénovať tvrdšie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 11,95 €

Crea Star: 6-zložkový kreatín, ktorý obsahuje 13 aktívnych ingrediencií pre zvýšenie sily a výkonu

Crea Star je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 6 foriem kreatínu a látky zvyšujúce a podporujúce absorpciu a využiteľnosť kreatínu. Štúdie dokazujú, že kreatín v 3 gramových denných dávkach zvyšuje silu a výkon tým, že obnovuje ATP, čo umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning. Kreatín taktiež napomáha rastu svalov, ich objemu a hydratáciu svalových buniek. V čase intenzívneho tréningu a športovej činnosti, pomáha kreatín zlepšiť opakovaný silový výkon, čím umožňuje športovcom trénovať tvrdšie.

 

Crea Star - scitec nutrition

 

 

Crea Star obsahuje CreaPep™, inzulín stimulujúce peptidy, ktoré podporujú vstrebateľnosť kreatínu, čo vedie k jeho lepšej využiteľnosti. Taktiež v ňom nájdete taurín a glukoronlakton, pre nabudenie organizmu. Ďalej obsahuje glutamín pre podporu regenerácie, horčík a vitamín B3. Horčík prispieva k správnej syntéze bielkovín, k rovnováhe elektrolytov a k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Horčík spolu s vitamínom B3 prispievajú k správnej činnosti nervového systému (neurotransmisie a svalové kontrakcie, vrátane srdcového svalu), k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti, k normálnej tvorbe energie premenou látok a tiež k normálnej psychickej činnosti.

 

Crea Star a jeho výhody

  • viaczložkový kreatín
  • obsahuje 13 aktívnych účinných látok
  • je obohatený o horčík a vitamín B3
  • stimuluje rast svalov a výkon
  • urýchľuje regeneráciu po tréningu
  • má výbornú vstrebateľnosť a využiteľnosť

 

Zloženie

Kreatín monohydrát, emulgátor: glycerín-monostearát; melónová aróma, taurín, D-glukuronolakton, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; oxid horečnatý, CreaPep [hydrolyzovaná srvátková bielkovina, micelárny kazeín (mlieko)], GlutaZorb (instantný L-glutamín), sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; mikronizovaný kreatín monohydrát, zahusťovadlo: xantánová guma; farbivá: cvilková šťava, E122, bezvodý kreatín, kreatín citrát, kreatín pyruvát, Kre-Alkalyn® pufrovaný kreatín monohydrát, kyselina DL-jablčná, nikotínamid.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 2/3 odmerky (9g) s 400 ml vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (9 g)
Patentovaná "Crea-star" zmes (6 komponentný kreatínový matrix)5000 mg
z toho kreatíny:4415 mg
Kreatín monohydrát
MicronTec mikronizovaný kreatín monohydrát,
Kreatín bezvodý
Kreatín citrát
Kreatín pyruvát
Kre-Alkalyn (pufrovaný kreatín monohydrát)
CRE/Absorb matrix1000 mg
z toho taurín500 mg
z toho glukuronolaktón300 mg
z toho CreaPep100 mg
z toho GlutaZorb100 mg
Podporný matrix122 mg
Prášok oxidu uhličitého109,5 mg
Kyselina jablčná10 mg
Nikotínamid2,52 mg
Vitamín B3 (Niacín)2,5 mg
Horčík56,8 mg

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Dodržiavajte dostatočný pitný režim počas dňa. Uchovávajte mimo dosah malých detí. 

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko alebo výrobky z nich.

Recenzie od zákazníkov

Crea Star - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Crea Star - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Otázky od zákazníkov

Crea Star - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď