Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Crea-Bomb 120 g - Scitec Nutrition

Crea-Bomb je kreatínový doplnok, ktorý je omnoho účinnejší než bežný kreatínový prášok, obsahuje šesť vyvinutých kreatínových foriem. Crea-Bomb je ochutený kreatín.

Crea-Bomb - Scitec Nutrition

Novo vyvinutý Crea-Bomb je kreatínový doplnok, ktorý je oveľa účinnejší, ako klasický kreatínový prášok, obsahuje 6 vyvinutých kreatínových foriem a to konkrétne: kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kre-alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát a kreatín fosfát.

 

Výhody

  • 6 druhov kreatínu
  • ochutený bez prídavku cukru
  • 10 aktívnych účinných látok
  • extra taurín
  • magnézium a vitamín B3
  • neobsahuje aspartám
  • bez kalórií

 

Odporúčané dávkovanie

Na každých 15 kg hmotnosti denne 5 g kreatínu Crea-Bomb. Tieto 5 gramové dávky užívajte v rozdelených dávkach počas dňa, ak možno pred stravou s vysokým obsahom sacharidov. Po "nabíjacej fáze" 5-7 dňoch postačí denná dávka 5-10 gramov kreatínu. Každú 5 g dávku rozmiešajte minimálne v 400 ml vody pre je dokonalé rozpustenie! CREA-BOMB si môžete pripraviť ráno v dostatočnom množstve vody a užívať počas dňa v potrebných dávkach bez znehodnotienia.

 

Tabuľka nutričých hodnôt

Nutričné hodnoty3/4 odmerky (6 g)
Kalórie0 kcal
Sacharidy0 g
Cukry0 g
Vitamín B3 (Niacinamid)2,5 mg
Horčík57 mg
Proprietary "CREA-BOMB" matrix5607 mg
Multi-Kreatín Matrix5000 mg
Kreatín monohydrát, micronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát, kreatín fosfát
Support Matrix607 mg
Taurín, oxid horečnatý, kyselina jablčná, vitamín B3

 

Zloženie

Kreatín matrix (kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát, kreatín fosfát), taurín, aróma (passion fruit), oxid horečnatý, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), umelé sladidlá (acesulfam K, sukralóza), farbivá (riboflavín, carmoisine**), kyselina jablčná, niacinamid.

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Užitie prípravku konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone, s príchuťou a sladidlom.

Recenzie od zákazníkov

Crea-Bomb 120 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Crea-Bomb 120 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Crea-Bomb 120 g - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď