Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam

Výrobca: GymBeam

Cordyceps je prírodný doplnok výživy s množstvom pozitívnych účinkov, ako zlepšenie využitia ATP a kyslíka, avšak používa sa aj na liečbu rakoviny a spaľovanie tukov. Navyše, podporuje zdravý imunitný systém a vitalitu. Výťažok z huby Cordyceps sa používa ako prevencia a liečba všetkých chorôb už viac ako 1200 rokov v Číne a Tibete nie len u športovcov.

Dlhodobo nedostupný

Cordyceps: 100% prírodný produkt na zvýšenie energie, zlepšenie imunity a vitality, o ktorom sa viac ako 1200 rokov tvrdí, že predlžuje život

Cordyceps je jednou z najznámejších a najvzácnejších liečivých húb, ktoré sa využívajú vo východných kultúrach a tradičnej medicíne. V súčasnosti však poznáme viac ako 400 rôznych druhov huby Cordyceps, no najznámejšou je Cordyceps Sinensis. Okrem toho, že má táto huba zvláštny zjav a zaujímavý názov, stáročia sa používa v čínskej medicíne aj napriek extrémne zložitému zberu.

 

Táto huba je bežne dostupná na povrchu húseníc žijúcich vo vysokých nadmorských výškach v Tibete, Nepále a Číne, a aj z toho dôvodu bola vždy vysoko cenená a drahá. Avšak cenná bola vždy hlavne kvôli jej pozitívnemu vplyvu na zdravie, prevenciu a liečbu chorôb.

 

Cordyceps výživový doplnok huba

Používa sa ako zdroj energie, na upevnenie zdravia a liečbu mnohých neduhov. Dokonca sa o ňom hovorí, že predlžuje život. Cordyceps sa od ostatných čínskych bylín odlišuje v tom, že je určený pre mužov aj ženy, ktoré ho vyhľadávajú ako omladzovací prostriedok a k zvýšeniu hladiny energie. Taktiež je známy ako liek proti slabosti, únave, inokedy sa používa zas ako afrodiziakum alebo na liečbu impotencie.

 

Cordyceps a svetové rekordy

Na svetovom šampionáte v atletike v Stuttgarde dominovali čínske atlétky, ktoré získali zlaté medaily a nasledujúci mesiac v Pekingu prekonali tri svetové rekordy. Všetky antidopingové testy boli negatívne a Medzinárodná atletická federácia potvrdila ich svetové rekordy. Ich tajomstvom bola aktívna zložka Cordyceps bez škodlivých účinkov. Taktiež ďalší čínski olympionistickí atléti Wang Junxia, Qu Junxia a Zhang Linli, dosiahli pod vplyvom Cordycepsu 5 svetových bežeckých rekordov.

 

Pre koho je Cordyceps určený?

Cordyceps je určený pre všetkých ľudí bez ohľadu na vek, pohlavie a úroveň športovej aktivity. Vzhľadom k tomu, že sa už dlhé roky používa ako prevencia a liečenie každého zdravotného neduhu, môžu ho užívať aj nešportovci.

 cordyceps gymbeam

 

Je Cordyceps skôr výživový doplnok alebo liek?

V Číne a Tibete sa táto magická huba používa už viac ako 1200 rokov pre jej liečivé účinky. Číňania totiž veria, že vylieči každé ochorenie, a je uznávaný dokonca čínskou tradičnou medicínou, ako aj tibetskou medicínou. A to nie je všetko. Jeho výskyt v modernej medicíne účinky Cordycepsu potvrdzujú.

 

Cordyceps a jeho účinky pri cvičení:

• Zvyšuje hodnoty ATP: ATP je energia uložená vo svaloch, a taktiež energia, ktorá sa uvoľňuje pri krátkotrvajúcej záťaži, ako je skákanie a beh. Jednou z aktívnych zložiek cordycepsu je adenozín, kyselina nukleová, ktorá je aj kľúčovým komponentom ATP. Podľa štúdie v Hong Kong University of Science and Technology Cordyceps zvýši schopnosť produkovať ATP, čo predĺži výdrž pri dvíhaní ťažkých hmotností.


• Stimuluje zvýšenie hladiny testosterónu: Testosterón je kľúčovým hormónom pri podpore rastu svalstva, a Cordyceps bol bežne používaný na liečbu sexuálnych disfunkcií a ako energetický stimulátor. V štúdiách bolo preukázané, že tieto dva javy sú navzájom prepojené. Zvýšenie hladiny testosterónu zvyšuje schopnosť naberania svalovej hmoty a schopnosť reprodukcie.


• Zlepšuje využitie kyslíka: Má potenciál podporiť aj redukciu tuku a známe sú tiež jeho výhody v oblasti zvýšenia výkonnosti. Mnoho štúdii dokázalo, že môže znížiť tlkot srdca, čo podporuje schopnosť trénovať intenzívnejšie a dlhšie. Podľa ďalšej štúdie, v ktorej starší pacienti užívali cordyceps, sa zvýšila aeróbna kapacita až o 9%.


• Zdroj energie: Cordyceps má podobné účinky ako kofeín, ale bez vedľajších a nežiaducich účinkov nervozity či neschopnosti spánku. Viaže totiž rovnaké receptory ako kofeín, poskytuje pocit zvýšenie energie. Taktiež sa v štúdii zistilo, že pacientmi trpiaci na únavu hlásilo prekvapivých 92% zlepšenie svojich symptómov do 30 dní.

 

Cordyceps a jeho výhody:

• pomáha pri dýchacích ochoreniach, ako bronchitída, pneumónia, astma a tuberkolóza
• pomáhapri srdcovo cievnych ochoreniach, ako ischemická choroba, ateroskleróza či infarkt
• pomáhapri chorobách vylučovacích a pohlavných orgánov, ako cystitída a enuréza
• pôsobí proti celkovej slabosti, potení a ochoreniach pečene
• pomáha pri chorobách krvi, ako je napríklad Verlhofova choroba
• pomáha pri reumatizme, ochoreniach imunity
• zmierňuje chronické obličkové ochorenia
• má priaznivý vplyv na prostatu
• detoxikuje organizmus
• pôsobí proti predčasnému starnutia a ochabnutiu kože
• pôsobí upokojujúco v stresových situáciách
• má protirakovinové účinky a redukuje negatívne vplyvy chemoterapie a rádioterapie
• lieči infekčné ochorenia
• má antibakteriálne, antizápalové a antivírusové účinky

 

Zloženie

Cordyceps, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, želatínová kapsula

 

Dávkovanie

2 x denne 1-2 kapsule

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 tableta
Cordyceps 500 mg

 

Recenzie od zákazníkov

Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Product detail
Kategória Default Category
Otázky od zákazníkov

Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď