Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition

Complete Protein je vynikajúci 60%-ný viaczložkový proteín zložený z tých najkvalitnejších zdrojov bielkovín, ako sú rýchlo vstrebateľné, tak aj pomaly vstrebateľné bielkoviny. To zabezpečí nepretržité zásobovanie organizmu živinami až po dobu 8 hodín. Navyše, poskytuje všetky aminokyseliny nevyhnutné pre rast a regeneráciu, ako aj veľké množstvo BCAA a glutamínu. 

Dlhodobo nedostupný

Complete Protein: viaczložkový proteín, ktorý zásobuje organizmus živinami až po dobu 8 hodín

Complete Protein je vynikajúci viaczložkový proteínový nápoj zložený z tých najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Ideálna kombinácia tých najlepších dostupných zdrojov bielkovín, stabilný prísun živín pre budovanie svalovej hmoty a zvýšenie sily po dobu niekoľkých hodín. Obsahuje ako rýchlo vstrebateľné bielkoviny (mliečny proteínový izolát, mliečny proteínový koncentrát, hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát), tak aj pomaly vstrebateľné bielkoviny (micelárny kazeín, vaječný albumín). Prísun dostatočného množstva kvalitných bielkovín je prvoradým predpokladom pre rast a regeneráciu svalov a zlepšovanie sily.

 

complete protein optimum nutrition

 

Je určený na pokrytie zvýšenej potreby bielkovín u fyzicky aktívnych jedincov, hlavne u športovcov. V jednej dávke obsahuje 21g proteínovej zmesi najvyššej akosti. Táto zmes sa skladá zo šiestich typov proteínov a vyznačuje sa vynikajúcou chuťou a veľmi ľahkou rozpustnosťou. Jednotlivé zložky sú zastúpené v precízne zostavenej kombinácii, ktorá poskytuje všetky aminokyseliny nevyhnutné pre optimálny rast a regeneráciu, naviac aj veľké množstvo BCAA a glutamínu. Rôzna doba trávenia a absorbcie piatich obsiahnutých proteínových komponentov zaručuje nepretržité osemhodinové zásobovanie organizmu živinami.

 

Complete Protein a jeho výhody

  • obsahuje až 21g kvalitných bielkovín s rôznou rýchlosťou vstrebávania
  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • vhodný na užívanie aj pred spaním
  • zaisťuje nepretržité 8-hodinové zásobovanie organizmu živinami
  • zvyšuje silu
  • je ľahko rozpustný
  complete protein optimum
 

Zloženie

izolát mliečnej bielkoviny, koncentrát mliečnej bielkoviny, hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, micellární kazeín, vaječný proteín, srvátkový proteínový izolát, sójový lecitín, glukózový sirup, stužený rastlinný tuk, mliečne bielkoviny, stabilizátor (draselný fosfát), emulgátory (mono-a diglyceridy mastných kyselín), karotén, zahusťovadlo (karagenan), soľ, sladidlo (sukralóza, acesulfam-K)

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 180-240ml vody a užite kedykoľvek počas dňa, najlepšie po tréningu a pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (35 g)
Kalórie 125 kcal
Bielkoviny 20,8 g
Sacharidy 6,6 g
   z toho cukry 3,9 g
   z toho vláknina 1,2 g
Tuky 1,4 g
   z toho nasýtené tuky 0,7 g
Sodík 206 mg
Soľ 0,516 g

 

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím nebo skladovaním. Alergény: laktóza. Výrobok môže obsahovať stopy sóje, vajec, sóju, mlieko, lepok, arašidy a iné orechy.

Recenzie od zákazníkov

Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené kráľovstvo
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď