Coenzyme Q10 60 kaps - Biotech USA

Coenzyme Q10 je látka veľmi podobná vitamínom, táto látka sa prirodzene nachádza v ľudskom organizme. Jedna kapsula obsahuje maltodextrín a 100 mg koenzýmu Q10.

10,95 €

8,4

Dlhodobo nedostupné

 

Q10 Coenzym

Koenzým Q10 pre zachovanie mladosti a podporu funkcií srdcovo-cievneho systému.

Q10 Coenzyme má antioxidačné účinky a pomáha zabrániť poškodeniu buniek vplyvom voľných radikálov, čo môžu spôsobiť intenzívne zaťaženie alebo proces tvorby energie. Posilňuje funkčnosť srdca a imunitný systém.

Starnutím sa množstvo koenzýmu Q10 v organizme znižuje, jeho doplnením môžeme spomaliť proces starnutia. Jeho úlohou v produkcii energie na bunkovej úrovni je, aby získal energiu s pomocou kyslíka (vo forme ATP) pre organizmus. Vďaka tomu dodá energiu a zvyšuje aj aeróbny športový výkon.

Dávkovanie

Denne 1 kapsulu zapiť väčším množstvom tekutiny.

Balenie

60 kapsúl

Užívanie

denne 1 kapsulu zapiť väčším množstvom tekutiny.

Zloženie

koenzým Q10, maltodextrín, želatína, stearan horečnatý, oxid titaničitý.

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Coenzyme Q10 60 kaps - Biotech USA

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Coenzyme Q10 60 kaps - Biotech USA

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code