Coenzyme Q10 60 kaps - Biotech USA

Výrobca: BioTech USA

Coenzyme Q10 je látka veľmi podobná vitamínom, táto látka sa prirodzene nachádza v ľudskom organizme. Jedna kapsula obsahuje maltodextrín a 100 mg koenzýmu Q10.

Dlhodobo nedostupný
 

Q10 Coenzym

Koenzým Q10 pre zachovanie mladosti a podporu funkcií srdcovo-cievneho systému.

Q10 Coenzyme má antioxidačné účinky a pomáha zabrániť poškodeniu buniek vplyvom voľných radikálov, čo môžu spôsobiť intenzívne zaťaženie alebo proces tvorby energie. Posilňuje funkčnosť srdca a imunitný systém.

Starnutím sa množstvo koenzýmu Q10 v organizme znižuje, jeho doplnením môžeme spomaliť proces starnutia. Jeho úlohou v produkcii energie na bunkovej úrovni je, aby získal energiu s pomocou kyslíka (vo forme ATP) pre organizmus. Vďaka tomu dodá energiu a zvyšuje aj aeróbny športový výkon.

Dávkovanie

Denne 1 kapsulu zapiť väčším množstvom tekutiny.

Balenie

60 kapsúl

Užívanie

denne 1 kapsulu zapiť väčším množstvom tekutiny.

Zloženie

koenzým Q10, maltodextrín, želatína, stearan horečnatý, oxid titaničitý.

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Coenzyme Q10 60 kaps - Biotech USA

Write Your Own Review
Prezeráte si:Coenzyme Q10 60 kaps - Biotech USA
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 10,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 60 kaps