Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best

Výrobca: Nature's Best

Cocotein je RTD - proteínový ready to drink nápoj, vhodný pri zvýšenej fyzickej záťaži alebo pri športových aktivitách. Obsahuje 100% srvátkový proteín (izolát), ktorý napomáha udržaniu a rastu svalovej hmoty, ako aj kokosovú vodu, ktorá je prirodzeným hydratačným nápojom. 

Dlhodobo nedostupný

Cocotein: proteínový RTD nápoj s dávkou kokosovej vody, ktorá zaistí prirodzenú hydratáciu

Cocotein je RTD - proteínový ready to drink nápoj, vhodný pri zvýšenej fyzickej záťaži alebo pri športových aktivitách. Je vhodný pre aktívnych športovcov, najmä pre osoby vykonávajúce energeticky náročné a silové športy. Napomáha udržaniu kvalitnej svalovej hmoty i pri vyčerpávajúcich tréningoch (pri vyššej fyzickej záťaži). Obsahuje 100% srvátkový proteín (izolát), ktorý napomáha udržaniu a rastu svalovej hmoty, ako aj kokosovú vodu. Kokosová voda je prirodzená, prírodná varianta hydratačného nápoja, veľmi funkčná, pridaním toho najkvalitnejšieho izolátu do tejto kokosovej vody vznikol proteínový drink s perfektnými vlastnosťami s vynikajúcim obsahom a perfektnou chuťou!

 

cocotein proteínový nápoj


Cocotein a jeho výhody

  • obsahuje len 100 kalórií
  • obsahuje až 20 g proteínov
  • má až 5120 mg BCAA
  • obsahuje 21% pravého kokosového džúsu

 

Cocotein neobsahuje:

  • laktózu
  • glutén
  • tuky
  • aspartam
  • farbivá
  • prezervatíva

 

Zloženie

Príchuť original: Filtrovaná voda, srvátkový proteínový izolát, vodový koncentrát z kúskov kokosu (orech), prírodná aróma, kyselina fosforečná, sukralóza.

Príchuť ovocný punč: Filtrovaná voda, srvátkový proteínový izolát, vodový koncentrát z kúskov kokosu (orech), prírodná aróma, kyselina fosforečná, sukralóza, farbivo FD & C červeň # 40.

Príchuť tropický punč: Filtrovaná voda, srvátkový proteínový izolát, vodový koncentrát z kúskov kokosu (orech), prírodná aróma, kyselina fosforečná, sukralóza, farbivo FD & C žlť # 5, FD & C žltá # 6.

 

Dávkovanie

Vypite v prípade potrebypočas dňa najviac 3x denne. Izolát je veľmi rýchlo vstrebateľná forma, preto je vhodný pre doplnenie proteínov medzi jedlami.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (473 ml)
Energetická hodnota 418 kJ / 100 kcal
Bielkoviny 20 g
Sacharidy 5 g
   z toho cukry 5 g
Tuky 0 g
Sodík 85 mg

 

Upozornenie

Nenahrádza vyváženú a rôznorodú stravu, ktorá je pre správne fungovanie organizmu nevyhnutne dôležitá. Skonzumujte ihneď po otvorení. Uzáver pri otváraní musí vydať charakteristický zvuk. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčie ženy, ľuďom trpiacim závažnými ochoreniami. Skladujte originálne uzatvorené na chladnom, suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best

Write Your Own Review
Prezeráte si:Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best

Napíšte otázku
Napísať odpoveď