Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

CO-Q10 100 kaps - Scitec Nutrition

Co-Q10 alebo Koenzým Q10 je antioxidant, ktorý podporuje kardiovaskulárny a nervový systém, obehovú sústavu, ako aj kognitívne funkcie. Hrá dôležitú úlohu v spaľovaní zdrojov energie a podporuje opätovné využitie vitamínu E v organizme. Urýchľuje regeneráciu pokožky, zabezpečí zdravší a mladší vzhľad.

Na sklade
Špeciálna cena   6,50 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

CO-Q10 alebo Koenzým Q10 - antioxidant dôležitý pre celkové zdravie, ktorého množstvo v tele s pribúdajúcim vekom ubúda

CO-Q10 alebo Koenzým Q10 je antioxidant s mnohými pozitívnymi účinkami. Má priaznivý vplyv na obehovú sústavu, na mentálny výkon, ako aj na nervovú sústavu. Je komponentom zložitej transportnej sústavy buniek, hrá dôležitú úlohu v spaľovaní zdrojov energie, v zdokonaľovaní bunkového dýchania a v produkcii energie buniek. V dôsledku toho má pozitívny vplyv na všetky tkanivá aj bunky, ktoré intenzívne vytvárajú, alebo premieňajú energiu.

co-q10 koenzým q10

 

Co-Q10 podporuje opätovné využitie vitamínu E v organizme. Urýchľuje regeneráciu pokožky, zabezpečí zdravší a mladší vzhľad. Koenzým Q10 sa nachádza v každej bunke ľudského organizmu, jeho množstvo s pribúdajúcim vekom ubúda. Niektoré lieky, ako napríklad statíny (slúžiace na zníženie hladiny cholesterolu), alebo beta-blokátory (slúžiace na zníženie krvného tlaku), môžu spôsobiť rýchlejší pokles množstva koenzýmu Q10.

 

CO-Q10 a jeho výhody

  • má priaznivý vplyv na obehovú a nervovú sústavu
  • podporuje produkciu energie buniek
  • podporuje opätovné využitie vitamínu E
  • podporuje zdravší a mladší vzhľad

 

Zloženie

Plnidlá (ryžový olej, sójový lecitín), obal kapsuly (hovädzia želatína, farbivo: oxid titaničitý), koenzým Q-10, zvlhčovadlo (rastlinný glycerín).

 

Dávkovanie

Užite 1 kapsulu 3 krát denne, najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kaps.
Q-Sorb™ Koenzym Q-1010 mg
Recenzie od zákazníkov

CO-Q10 100 kaps - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:CO-Q10 100 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

CO-Q10 100 kaps - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď