Classic Caesar Sauce 320 g - Care Free

Výrobca: Fuel10k

Classic Caesar Sauce je lahodný dressing na ochutenie šalátov, ktorý má veľmi ľahkú a osviežujúcu chuť. Obsahuje minimum kalórii v porovnaní s obyčajnými cézar omáčkami, neobsahuje lepok a takmer žiaden cukor.

Dlhodobo nedostupný

Classic Caesar Sauce - osviežujúci a ľahký cézar dressing bez lepku, ktorým ochutíte svoj šalát

Classic Caesar Sauce je lahodný dressing, ktorým ochutíte svoj šalát, navyše si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou - na letný obed, do práce, prírody alebo na dlhšiu cestu. Caesar omáčka je veľmi ľahká, má osviežujúcu chuť a nepridať ju do svojho obľubeného šalátu by bol hriech. Nájsť omáčku so skvelou chuťou a minimom kalórií je dosť ťažké, avšak Care Free ponúka práve takú Cézar omáčku - obsahuje omnoho menej kalórií ako obyčajné omáčky. Navyše, neobsahuje cukor, ani lepok.

Classic Caesar Sauce

Classic Caesar Sauce a jej výhody

• minimum kalórií - obsahuje iba 4 kcal v jednej dávke
  • neobsahuje takmer žiaden cukor
  • neobsahuje lepok
  • menej ako 1 g tuku v jednej dávke

Voda, vínny ocot, paradajkový pretlak, soľ, korenie, plnivá (celulóza, sodná soľ karboxymetylcelulóza, xantánová guma, alginát, propán-1,2-diol), kyselina octová, aróma , karamel sulfát amoonu - farbivo, aróma (glutaman sodný), regulátor kyslosti (diacetát sodný), konzervačné prostriedky (sorbit draselný) a sladidlo (sukralóza).

Používajte ako klasickú caesar omáčku.

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota 119 kJ / 29 kcal
Tuky 1,86 g
   z toho nasýtené tuky 1,11 g
Sacharidy 2,62 g
   z toho cukry 0,66 g
Bielkoviny 0,78 g
Soľ 2,98 g
Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Omáčky
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Ochucovadlá a sladidlá
Recenzie od zákazníkov Classic Caesar Sauce 320 g - Care Free
Prezeráte si:Classic Caesar Sauce 320 g - Care Free

Som maximálne spokojná s týmto dresingom, hodí sa do všetkých šalátov a je fakt chutný, cítiť ocot aj korenie ale tak akurát nie je to príliš. Veľký pomocník v kuchyni a nikdy nesklame keď dostanem chuť na zdravý, rýchly a chutný šalát.

Fuj fuj a opat jedno velke fuj, najvacsí bordel co som kedy kupil z produktov omáčok! Ak toto moze niekomu chutit nevazi si sam seba. Odporucam vyradit toto z predaja,nechutne!