CLA + zelený čaj + L-karnitín - OstroVit

Výrobca: OstroVit

CLA + zelený čaj + L-karnitín je zmes troch efektívnych látok, ktoré fungujú ako spaľovače tuku. Obsahuje konjugovanú kyselinu linolovú, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis L.) a l-karnitín. Má formu ľahko prehĺtateľných kapsúl, ktoré ocenia ľudia snažiaci sa maximálne podporiť svoju snahu schudnúť.

Dlhodobo nedostupný

CLA + zelený čaj + L-karnitín - zmes troch efektívnych spaľovačov tuku v podobe kapsúl

CLA + zelený čaj + L-karnitín je trojica efektívnych látok vo forme kapsúl, ktoré patria medzi spaľovače tukov. Ide o konjugovanú kyselinu linolovú, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis L.) a l-karnitín. Prítomná kyselina linolová patrí medzi polynenasýtené omega-6 mastné kyseliny. Extrakt z listov zeleného čaju patrí kvôli obsahu polyfenolov a kofeínu medzi vyhľadávané spaľovače tukov.

Ešte viac populárny je v tomto smere l-karnitín. Ten patrí medzi aminokyseliny, ktoré sa nachádzajú prirodzene v organizme. Jeho úlohou je, že zaisťuje prenos mastných kyselín do mitochondrií, kde sa spáli a premení na energiu, ktorú telo využíva na svoje potreby. CLA + zelený čaj + L-karnitín je teda efektívna zmes troch látok, ktoré môžu podporiť vašu snahu schudnúť.

CLA + zelený čaj + L-karnitín a jeho výhody

• je trojica efektívnych spaľovačov tukov
  • obsahuje konjugovanú kyselinu linolovú, extrakt z listov zeleného čaju a l-karnitín
  • je vyhľadávaný ľuďmi, ktorí chcú maximálne podporiť svoju snahu schudnúť
  • má formu ľahko prehĺtateľných kapsúl
  • jednoducho sa užíva

Etyléter kyseliny konjugovanej linolovej CLA, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT), želatína, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis L.) s obsahom 50 % polyfenolov a 9 % kofeínu, L –karnitín, zvlhčovadlo – glycerol, emulgátor – lecitín (zo sóje), sorbitol, včelí vosk; voda, farby: oxid titaničitý, karmín.

Užite 1 dávku (1 kapsulu), najlepšie pred fyzickým výkonom.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Etyléter kyseliny konjugovanej linolovej CLA 300 mg
- z toho CLA 240 mg
Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis L.) 200 mg
- z toho polyfenoly 100 mg
- z toho kofeín 18 mg
L-karnitín 138 mg

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby. Obsahuje kofeín - neodporúča sa užívať deťom a tehotným ženám (obsah kofeínu 18 mg v 1 dávke). Nekonzumujte s inými produktmi, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými zložkami s podobnými účinkami. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.Uchovávajte mimo dosahu detí.

EAN 5903246220193
Hlavná kategória L-Karnitín
Vegetariánsky nie
Zmes číry