CLA - Muscle Pharm

Výrobca: MusclePharm

CLA obsahuje najkvalitnejšiu konjugovanú kyselinu linolovú a MCT oleje, ktoré podporujú redukciu a spaľovanie tuku, zrýchľujú metabolizmus, pomáhajú usmerňovať chuť do jedla, udržiavať hladiny krvných cukrov a cholesterolu. Kapsule obsahujú extra panenský olivový a avokádový olej, vďaka čomu tiež navyšujú hladiny kolagénu v koži a vlasoch. Doplnok je vhodný do každej diéty, na dlhodobé užívanie a nevyžaduje pauzu.

Dlhodobo nedostupný

CLA podporuje redukciu tuku, zrýchľuje metabolizmus, blokuje ukladanie tuku, znižuje chuť do jedla a podporuje celkové zdravie

CLA obsahuje najkvalitnejšiu konjugovanú kyselinu linolovú a MCT, čo podporuje redukciu tukuPonúka výhody Omega-6, mononenasýtených tukov a triglyceridov so stredným reťazcom, čo sú mastné kyseliny prirodzene sa vyskytujúce v mäse a mliečnych výrobkoch.Triglyceridy (MCT) umožnia budovať čistú svalovú hmotu a zároveň odbúravať uložený telesný tuk. Panenský olivový olej má tiež veľa výhod - pomáha usmerňovať chuť do jedla, udržuje zdravé hladiny krvných cukrov, podporuje proces spaľovania tukov, má antioxidačné účinky, pôsobí protizápalovo. Olej z avokáda nebýva bežnou zložkou výživových doplnkov, v CLA  je preto, aby pomáhal udržiavať správnu hladinu cholesterolu a navyšoval hladiny kolagénu v koži a vlasoch.

CLA a jeho výhody

• obsahuje extra panenský olivový olej a avokádový olej
  • obsahuje 1000 mg CLA v kapsule
  • neobsahuje kofeín a cukor, preto ho možno užívať kedykoľvek
  • podporuje spaľovanie a odbúravanie tukov
  • zrýchľuje metabolizmus
  • podporuje spevňovanie a formovanie postavy
  • pomáha znižovať telesnú hmotnosť

Užite 1 - 2 kapsule s raňajkami, obedom a večerou.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Kalórie 10 kcal
Tuky 1 g
CLA zmes1000 mg
Konjugovaná kyselina linolová, extra panenský olivový olej, avokádový olej.

Ďalšie zloženie

želatína, voda

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Výrobok nie je určený pre deti, dojčiace a tehotné ženy. V prípade zdravotných problémov sa poraďte s lekárom. Uchovajte v suchu pri teplote 15-25 °C. Po otvorení spotrebujte do 90 dní.

Upozornenie pre alergikov: Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Hlavná kategória CLA a HCA
Vegetariánsky nie