CLA 90 tab - Dymatize

Konjugovaná kyselina linolová výrazne podporuje spaľovanie tuku a súčasne zachováva svalovú hmotu. Vjednej dávke sa nachádza až 82 % CLA.

25,95 €

16,04

Dlhodobo nedostupné

 

CLA 

CLA - konjugovaná kyselina linolová - mení schopnosť organizmu spotrebovať nutrienty na úrovni bunkovej membrány. CLA výrazne podporuje spaľovanie tuku, za súčasného zachovania svalovej hmoty. Pôsobí ďalej silne protizápalovo (artrózy, tenisové lakte atd.) A posilňuje imunitný systém. Chemickým zložením ide o mastnú kyselinu, ktorá dala doplnkovej výžive športovcov nový smer vývoja.

Užívaním CLA je okrem zhadzovanie tuku tiež možné znížiť odbúravanie svalových bielkovín na minimum a tým je možné rýchlejšie dosiahnuť nárast svalovej hmoty bez užívania steroidov. CLA má pozitívny vplyv na imunitný systém. CLA zmení schopnosť organizmu spotrebovať nutrienty na úrovni bunkovej membrány. CLA je fantasticky fungujúci druh tuku, ktorý je pripravený výhradne z prírodných zdrojov. Základný materiál prechádza trojstupňovým systémom kontroly kvality.

Odporučené dávkovanie

1 kapsula 3x denne - 30 min pred tréningom a ráno nalačno, pre dosiahnutie maximálneho efektu je dôležité pravidelné užívanie

Tabuľka nutričných hodnôt

1 kaps

Tonalin 1000 mg
CLA (konjugovaná kyselina linolová) 74 - 82%
kyselina olejová 10 - 20%
kyselina palmitová 6%
kyselina stearová 3%

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: CLA 90 tab - Dymatize

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte CLA 90 tab - Dymatize

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code