Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

CLA 100 % Ultra-Premium 90 kaps - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech
Cla, alebo konjugovaná kyselina linolová výrazne podporuje spaľovanie tuku a súčasne zachováva svalovu hmotu. Cla pozitívne vplyva na váš imunitný systém. Jedna kapsula obsahuje až 1000 mg CLA.
Dlhodobo nedostupný

100% Ultra-Premium CLA 

Prednosť CLA spočíva v schopnosti redukovať tukové zásoby, bez toho, aby zároveň radikálne ubúdalo svalovej hmoty, ktorá je pri tvarovaní postavy veľmi dôležitá, a preto by si ju mal každý čo najviac chrániť.

CLA - konjugovaná kyselina linolová - mení schopnosť organizmu spotrebovať nutrienty na úrovni bunkovej membrány. CLA výrazne podporuje spaľovanie tuku, za súčasného zachovania svalovej hmoty. Chemickým zložením ide o mastnú kyselinu, ktorá dala doplnkovej výžive športovcov nový smer vývoja.

Užívaním CLA je možné znížiť odbúravanie svalových bielkovín na minimum a tým je možné rýchlejšie dosiahnuť nárast svalovej hmoty bez užívania steroidov. CLA má pozitívny vplyv na imunitný systém. CLA zmení schopnosť organizmu spotrebovať nutrienty na úrovni bunkovej membrány. CLA je fantasticky fungujúci druh tuku, ktorý je pripravený výhradne z prírodných zdrojov. Základný materiál prechádza trojstupňovým systémom kontroly kvality.

Odporúčané dávkovanie

užívajte 1 kapsulu 3x denne pred jedlom (raňajky, obed, večera), zapite pohárom vody.

Nutričné informácie

Prehľad účinných látok: 1 kapsula
CLA Premium (80 % konjugovaná kyselina linolová) 1000 mg
Obsahujúce cis-9 trans-11, trans-10 cis-12

Zloženie

konjugovaná kyselina linolová (CLA).

Recenzie od zákazníkov

CLA 100 % Ultra-Premium 90 kaps - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:CLA 100 % Ultra-Premium 90 kaps - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

CLA 100 % Ultra-Premium 90 kaps - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď