Chróm Pikolinát - GymBeam

Chróm pikolinát je účinný doplnok s obsahom chrómu, ktorý je v tomto prípade naviazaný na kyselinu pikolínovú. Obsiahnutý chróm prispieva k správnej látkovej premene makroživín, navyše pomáha s udržaním normálnej hladiny glukózy v krvi. Je teda ideálny pre ľudí, ktorí sa chcú starať o svoju hladinu krvného cukru.

Chróm pikolinát je funkčný doplnok, ktorý pomáha s udržaním normálnej hladiny glukózy v krvi

Chróm pikolinát je funkčný doplnok s obsahom chrómu, známy tiež ako pikolinát chromitý. Táto minerálna látka prispieva napríklad k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Je teda ideálny pre každého, kto sa chce starať o svoje zdravie práve z tejto stránky. Výkyvy glykémie totiž môžu súvisieť s chuťou na sladké, ktorá je napríklad v diéte veľkým nepriateľom. Okrem toho však pomáha s normálnym metabolizmom makroživín. Chróm nájdeme prirodzene v našej strave napríklad v obilninách, ovocí či zelenine. V prípade, že tieto potraviny pravidelne nezaraďujete do jedálnička, môžete si pomôcť aj suplementáciou. Tá s prehľadom pomôže pokryť jeho celkovú odporúčanú dennú dávku. V tomto doplnku je chróm naviazaný na kyselinu pikolínovú. Ide o funkčnú formu, ktorá vám pomôže zefektívniť starostlivosť o svoje zdravie.

Chróm pikolinát a jeho výhody

• je funkčný doplnok s obsahom chrómu
  • zabezpečí odporúčanú dennú dávku chrómu
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, ktorá môže súvisieť s chuťou na sladké
  • pomáha s látkovou premenou makronutrientov
  • je vhodný pre vegánov

Chróm pikolinát, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý).

Užite 1 tabletu denne.

Nutričné hodnoty 1 tableta *RI
Chróm  200 μg 500 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Forma tabletkovaný
Hlavná kategória Ostatné minerály
Vegánsky áno
Zmes číry
HS kód 21069098: --- Ostatné
Štítky produktu Vegan
Skupina príchute prírodná chuť
Ostatné kategórie Na chudnutie
Minerály

Recenzie od zákazníkov Chróm Pikolinát - GymBeam
Prezeráte si:Chróm Pikolinát - GymBeam

Som veľmi spokojná, užívam dlhodobo. Ziadne vlcie navaly hladu, citim mensiu chut do jedla ale zase nie je to extremne- tak akurat. Jem ked som naozaj hladna. Ked citam recenzie, nerozumiem recenzii od Radovana - v popisu je napisane ze ! nevhodne ! pre ludi s problemami srdca, vy viete ze mate problemy ale kupite si to , robi vam to zle a date zlu recenziu ze teda neodporucate … kazdopadne ja odporucam a taktiez odporucam citat najprv popis :)

Velmi nevhodne pre ludi co maju problem so srdcom, beriem lieky na tlak a tento produkt mi zvysil tlak. V upozorneni to pise ze nevhodne pre ludi co maju problem so srdcom a je to pravda, POZOR!!!

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
60 tab. 4,95 € 3,80 €
120 tab. 8,95 € 6,95 €
Kedy a ako užívať chróm?
O akom čase je najviac vhodné užívať chróm, ak väčšinou cvičím kardio ráno a od neskorého poobedia mám veľké chute na sladkosti, aby boli jeho účinky zmaximalizované? Mohla by mi jedna tableta denne podporiť redukciu váhy, a zároveň pomôcť menežovať cukrovinkový apetít? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Kedy a ako užívať chróm?
Dobrý deň, Chróm je minerálna látka, nie stimulant, ktorý pocítite okamžite po požití. Je dôležité užívať ho pravidelne a dlhodobo. Ideálne je užívať ho ráno po jedle. Veľkú chuť na sladké, ktorú pociťujete spôsobuje rýchly pokles cukru v krvi. Zabrániť tomu môžete efektívne ak sa váš denný príjem sacharidov bude skladať prevažne z komplexných sacharidov rozložených rovnomerne počas celého dňa. Pri takomto stravovaní vám užívanie chrómu pomôže potlačiť váš apetít na sladké.

ladislav, team GymBeam
Alergény
Dobry den,
V popise, konkretne v sekcii "detail produktu" mate uvedene, ze "produkt neobsahuje ziadne alergeny". Ten isty produkt, ale ponukany v eshope pilulka.sk, ma v popise alergénové upozornenie: "Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov." . Prosim vas o objasnenie. Vopred dakujem.
Alergény
Dobrý deň, náš výrobok neobsahuje stopy žiadnych alergénov. Na stránke pilulka.sk nie sú uvedené správne informácie.
Paula, team GymBeam
je tento produkt vegansky?
je tento produkt vegansky?
Dobrý deň, produkt má vegánsky pôvod.