Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam

Magnézium chelát (bisglycinát) kapsule, ktoré vynikajú vysokým obsahom horčíka. Ten je prítomný v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem v chelátovej väzbe, čo napomáha k tomu, aby ste z neho vyťažili maximum. V tele má mnoho dôležitých funkcií. Napríklad prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, správnemu fungovaniu nervového systému a tiež svalov.

Magnézium chelát (bisglycinát) - kapsule s vysokým obsahom horčíka v dobre vstrebateľnej chelátovej forme

Magnézium chelát (bisglycinát) obsahuje jednu z najlepšie využiteľných foriem horčíka v podobe bisglycinátu horečnatého. Táto unikátna chelátová väzba zaručí, že sa efektívne dostane až do krvného obehu, kde je využitý pre potreby organizmu. Je vo forme praktických kapsúl, ktoré v dennej dávke (3 kapsule) obsahujú dohromady 1875 mg magnézium bisglycinátu, z čoho 225 mg tvorí samotný horčík. Vďaka tomu hravo naplníte potrebné denné množstvo tejto minerálnej látky.

Horčík je veľmi populárny predovšetkým medzi športovcami, ktorí sa chcú starať o kvalitu svojho výkonu. Na optimálny príjem by sa však mali zamerať aj ostatní ľudia, ktorí sa nevenujú žiadnemu športu. Horčík sa totiž podieľa na mnohých významných procesoch v tele. Má vplyv napríklad na správne fungovanie nervového systému, svalov, psychiky, rovnováhu elektrolytov a správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie. Podstatnú rolu však zohráva tiež v procese delenia buniek. Mimo to prispieva aj k udržaniu zdravých zubov, kostí, normálnu syntézu bielkovín, rovnováhe elektrolytov a tiež sa podieľa na znižovaní únavy. Vďaka praktickej kapsulovej forme je jeho užívanie naozaj jednoduché.

Magnézium chelát (bisglycinát) a jeho výhody

• v troch kapsulách obsahuje 225 mg horčíka
  • je vo veľmi dobre vstrebateľnej chelátovej forme
  • podporuje správne fungovanie svalov, psychiky a nervového systému
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • je dôležitý pre tvorbu energie
  • vďaka kapsulám sa jednoducho užíva

Bisglycinát horečnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 3 kapsule denne.

Nutričné hodnoty 3 kapsule *RI
Bisglycinát horečnatý 1875 mg -
- z toho horčík  225 mg 60 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Hlavná kategória Magnézium
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Best Seller, Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 180 kaps.
Ostatné kategórie Proti kŕčom
Minerály

Recenzie od zákazníkov Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam
Prezeráte si:Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam

Magnezium som začal užívať po nedávnej operácii, následky boli občasné kŕče nôh, zápcha a prerušený spánok. Po kontrole všetkých doplnkov som si uvedomil, že majú veľmi málo horčíka. Predtým, ako som magnezium kúpil, urobil som veľa prieskumov o rôznych druhoch horčíka a biologickej dostupnosti každej z nich, ako aj o rôznych spoločnostiach, ktoré tieto doplnky ponúkajú. To boli dôvody, pre ktoré som sa rozhodoval pri výbere, ale tiež na sľubovanú pomoc pri obnove / posilnení zlomenej kosti. Ľahko sa prehĺtajú (sú iba o niečo väčšie ako moje multivitamíny) a pretože sú produktom Gymbeam, viem, že produkt na etikete je presne ten výrobok, ktorý beriem. Nie som si istý, či si každý ... zobraziť všetko

Nerozumiem preco, ale bolo zmenene zlozenie a znizena davka magnezia v 3 tabletach o skoro polovicu, tym padom su tablety nerentabilne a je potreba ich zjest hordu, aby clovek dosiahol dennu davku... Navyse s tymto novym zlozenim posobia laxativne, cize za mna velke sklamanie

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
180 kaps. 22,95 € 14,50 €
90 kaps. 12,95 € 8,50 €
Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam
Dobrý deň chcem sa spýtať či Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam dráždi alebo zaťažuje žalúdok alebo trávenie? Ak ano je nejaka iná forma magnézia nezaťažujúca žalúdok a trávenie?
Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam
Dobrý deň, Magnézium bisglycinát je veľmi dobre vstrebateľná forma horčíka, takže by nemal dráždiť žalúdok ani črevo.

Viktória, team Gymbeam
mg
Dobrý deň, na internetovej stránke máte napísané že pri 3 kapsulách je obsach horčíka 225mg no na balení píše 375mg pri 3 kapsulách, kde je teraz preklep?
mg
Dobrý deň, produkt je v poriadku, stále majú všetky balenia obsah 375 mg horčíku v troch kapsulách, ale výrobca urobil chybu a predčasne začal lepiť na nové šarže nové etikety, kde je hodnota horčíku nižšia. Budeme totiž v priebehu roka prechádzať na surovinu s lepšou vstrebateľnosťou, pri ktorej sa obsah horčíka v produkte zníži, pri zachovaní rovnakého účinku. Keď sa tak udeje, zmeníme údaj aj na stránke.
Zatiaľ zostáva v platnosti údaj 375mg/ 3 kapsle.

Paula, team GymBeam
užívanie
dobrý deň, aká je minimálna veková hranica?
užívanie
Dobrý deň, doplnky výživy odporúčame užívať od 18 rokov. O vhodnosti užívania sa v prípade potreby môžete poradiť s Vaším lekárom.
Paula, tam GymBeam
Užívanie v tehotenstve
Dobrý deň, zaujímalo by ma prečo uvádzate, že tento výrobok nie je vhodný pre tehotné ženy? Doplnky s horčíkom bývajú predsa bežne predpisované tehotným ženám.
Užívanie v tehotenstve
Dobrý deň, produkty netestujeme na tehotných a dojčiacich ženách, preto ich užívanie neodporúčame. Ak však žena užívanie doplnkov konzultuje s jej lekárom a ten užívanie povolí, je to v poriadku.
Užívanie bez kapsule
Dobrý deň, môžem toto Magnesium vybrať z kapsule, nasypať do vody a vypýtať?
Užívanie bez kapsule
Dobrý deň, produkt odporúčame užívať aj s kapsulou pre postupné uvoľňovanie a lepšie vstrebávanie obsahu.

Viktória, team GymBeam

Položky 1 až 5 z celkového počtu 14