Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam

Magnézium chelát (bisglycinát) kapsule, ktoré vynikajú vysokým obsahom horčíka. Ten je prítomný v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem v chelátovej väzbe, čo napomáha k tomu, aby ste z neho vyťažili maximum. V tele má mnoho dôležitých funkcií. Napríklad prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, správnemu fungovaniu nervového systému a tiež svalov. Je vyhľadávaný predovšetkým ľuďmi, ktorých trápia kŕče a únava.

Magnézium chelát (bisglycinát) - kapsule s vysokým obsahom horčíka v dobre vstrebateľnej chelátovej forme

Magnézium chelát (bisglycinát) obsahuje jednu z najlepšie využiteľných foriem horčíka v podobe bisglycinátu horečnatého. Táto unikátna chelátová väzba zaručí, že sa efektívne dostane až do krvného obehu, kde je využitý pre potreby organizmu. Je vo forme praktických kapsúl, ktoré v dennej dávke (3 kapsule) obsahujú dohromady 1875 mg magnézium bisglycinátu, z čoho 375 mg tvorí samotný horčík. Vďaka tomu hravo naplníte potrebné denné množstvo tejto minerálnej látky.

Horčík je veľmi populárny predovšetkým medzi športovcami, ktorých trápia svalové kŕče a únava. Na optimálny príjem by sa však mali zamerať aj ostatní ľudia, ktorí sa nevenujú žiadnemu športu. Jeho nedostatok by totiž mohol ovplyvniť správne fungovanie mnohých procesov v tele. Má vplyv napríklad na správne fungovanie nervového systému, svalov, psychiky, rovnováhu elektrolytov a správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie. Podstatnú rolu však zohráva tiež v procese delenia buniek. Mimo to prispieva aj k udržaniu zdravých zubov, kostí, normálnu syntézu bielkovín, rovnováhe elektrolytov a tiež pomáha znižovať únavu. Vďaka praktickej kapsulovej forme je jeho užívanie naozaj jednoduché.

Magnézium chelát (bisglycinát) a jeho výhody

• v troch kapsulách obsahuje 375 mg horčíka
  • je vo veľmi dobre vstrebateľnej chelátovej forme
  • podporuje správne fungovanie svalov, psychiky a nervového systému
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • je dôležitý pre tvorbu energie
  • vďaka kapsulám sa jednoducho užíva

Bisglycinát horečnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Užívajte 2-3 kapsule denne.

Nutričné hodnoty3 kapsule*RI
                Magnézium bisglycinát 1875 mg -
                    z toho horčík  375 mg 100 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Magnézium
                Forma kapsulovaný
                Zmes číry
                Vegetariánsky nie
                Recenzie od zákazníkov Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam
                Prezeráte si:Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam

Magnezium som začal užívať po nedávnej operácii, následky boli občasné kŕče nôh, zápcha a prerušený spánok. Po kontrole všetkých doplnkov som si uvedomil, že majú veľmi málo horčíka. Predtým, ako som magnezium kúpil, urobil som veľa prieskumov o rôznych druhoch horčíka a biologickej dostupnosti každej z nich, ako aj o rôznych spoločnostiach, ktoré tieto doplnky ponúkajú. To boli dôvody, pre ktoré som sa rozhodoval pri výbere, ale tiež na sľubovanú pomoc pri obnove / posilnení zlomenej kosti. Ľahko sa prehĺtajú (sú iba o niečo väčšie ako moje multivitamíny) a pretože sú produktom Gymbeam, viem, že produkt na etikete je presne ten výrobok, ktorý beriem. Nie som si istý, či si každý ... zobraziť všetko

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
                90 kaps. 12,95 € 9,95 €
                180 kaps. 20,95 € 17,95 €
                užívanie
                dobrý deň, aká je minimálna veková hranica?
                užívanie
                Dobrý deň, doplnky výživy odporúčame užívať od 18 rokov. O vhodnosti užívania sa v prípade potreby môžete poradiť s Vaším lekárom.
                Paula, tam GymBeam
                Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam
                Dobrý deň chcem sa spýtať či Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam dráždi alebo zaťažuje žalúdok alebo trávenie? Ak ano je nejaka iná forma magnézia nezaťažujúca žalúdok a trávenie?
                Magnézium chelát (bisglycinát) - GymBeam
                Dobrý deň, Magnézium bisglycinát je veľmi dobre vstrebateľná forma horčíka, takže by nemal dráždiť žalúdok ani črevo.

Viktória, team Gymbeam
                Užívanie bez kapsule
                Dobrý deň, môžem toto Magnesium vybrať z kapsule, nasypať do vody a vypýtať?
                Užívanie bez kapsule
                Dobrý deň, produkt odporúčame užívať aj s kapsulou pre postupné uvoľňovanie a lepšie vstrebávanie obsahu.

Viktória, team GymBeam