CellMass 2.0 525 g - BSN

Výrobca: BSN
Hodnotenie:
60 %

CellMass® od BSN je efektívny potréningový doplnok, ktorý podporuje regeneráciu a obnovu svalových vlákien na maximálnej úrovni. Okrem toho, podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu, výkonnosť a výdrž. Vylepšená formula CELLMASS® 2.0 obsahuje až 3 typy kreatínu, glutamín, taurín a hydrolyzovaný srvátkový proteín. Vďaka tomu účinne dopĺňa zásobu glutamínu a kreatínu v svalových vláknach.

Dlhodobo nedostupný
 

CELLMASS 2.0 - účinný koncentrovaný potréningový nápoj na podporu regenerácie a obnovy po tréningu

CELLMASS 2.0 je potréningový kreatínový doplnok, ktorý ponúka až 3 typy kreatínu, glutamín, taurín a srvátkový hydrolyzát. Je to veľmi vyhľadávaný a obľúbený vysoko účinný koncentrovaný potréningový doplnok podporu regenerácie na najvyššej úrovni. Aj po tom najnáročnejšom tréningu pomôže svalom dostať ich do anabolického stavu, aby sa poopravilo poškodené tkanivo. To má za následok nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily.  Kombinácia zložiek, ktoré obsahuje dopĺňa unaveným svalom živiny a štartuje proces obnovy svalov po tréningu.

 

cellmass 2.0

 

Na akom princípe CellMass funguje?

Je pravda, že po intenzívnom tréningu čelí svalstvo po námahe obrovskému tlaku a záťaži. Preto je nevyhnutné poskytnúť mu patričnú podporu pre uľahčenie a zefektívnenie regenerácie, ktorá je kľúčovým predpokladom pre rast sily a zlepšovanie výkonnosti. Práve CELLMASS nasýti vyčerpané svaly a odštartuje proces kompletnej potréningovej regenerácie. Obnovuje a lieči poškodené svalové vlákna, mierni únavu po tréningu, urýchľuje celkové zotavenie organizmu, zvyšuje silu, odolnosť svalov a telesnú výkonnosť. 

 

Dostatočné a úspešné zotavenie po tréningu vám zabezpečí, že budete pripravený na ďalší tréning, na ktorom podáte excelentné výkony. CELLMASS 2.0 je určený pre všetkých, ktorí chcú mať istotu, že ich tréningové úsilie nevyjde nazmar, a že o ich ťažko nadobutnuté svaly bude dobre postarané. Ako tvrdí mnoho športovcov, ktorí ho užívajú, bez CELLMASSU sa vám bude tréning zdať slabý a budete mať pocit, že potrebujete až týždeň na zotavenie. Ako iste viete, pri raste svalovej hmoty je regenerácia a obnova svalov kľúčovým faktorom, a bez účinnej podpory sa organizmus spamätáve pomerne dosť dlho. 

 cellmass 2.0

 

Pre koho je určený?

CELLMASS je určený pre športovcov a športovkyne, ktoré chcú mať istotu, že ich tréningové úsilie nevyjde nazmar, a že o ich ťažko nadobudnuté svaly bude patrične postarané. Je obľúbený u všetkých tých, ktorí dbajú na kvalitnú potréningovú výživu a regeneráciu svalstva.

 

CELLMASS a jeho výhody:

  • dokonalý výživový doplnok na podporu regenerácie po tréningu,
  • efektívne obnovuje a zotavuje svalové vlákna,
  • zvyšuje silu,
  • zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť,
  • potláča svalovú únavu,
  • navyšuje obsah karnozínu vo svaloch,
  • podporuje anabolické procesov v nočnej dobe,
  • výborne dopĺňa zásoby kreatínu a glutamínu vo svaloch.
 cellmass 2.0

 

 

Zloženie

Zmes aminokyselín (taurín, L-glutamín, glutamín peptid [lepok]), kreatín monohydrát, čiastočne hydrolyzovaný srvátkový izolát [emulgátor; sójový lecitín], regulátory kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), aróma, farbivá (kurkumín, repa červená), sladidlá (draselná soľ acesulfámu, sukralóza).

 

Alergény: Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich

 

Dávkovanie

Odporúčame rozmiešať jednu odmerku (10,5 g) v 150 až 200 ml vody, a to dvakrát denne. Najideálnejšie je jednu hneď ráno na lačno, a druhú okamžite po tréningu. V netréningový deň užite jednu dávku ráno na lačno.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (10,5 g)
Energetická hodnota 138 kJ / 32 kcal
Uhľohydráty 0,5 g
Bielkoviny 7,6 g
Soľ 0,03 g
Sodík 13 mg
CELLMASS®2.0 MASTER BLEND6 g
Kreatín monohydrát 3 g
Taurín 1,5 g
L-glutamín 1 g
Kyselina L-glutámová 0,5 g 

 

Upozornenie

Nie je určené pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy, alebo užívajú akékoľvek lieky. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, alebo ženy, ktoré zvažujú tehotenstvo, sú tehotné, alebo dojčiace. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU detí a domácich zvierat. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla.

Recenzie od zákazníkov

CellMass 2.0 525 g - BSN

Write Your Own Review
Prezeráte si:CellMass 2.0 525 g - BSN
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 31,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 525 g