CellMass 2.0 495 g - BSN (Americká verzia)

Hodnotenie:
93 % of 100
93 % (3)
Výrobca: BSN

CELLMASS od BSN v americkej verzii je moderný výživový doplnok určený na potréningovú regeneráciu a obnovu svalstva. Kombinácia látok, ktoré obsahuje, 3 typy kreatínu, glutamín, taurín a hydrolyzovaný srvátkový proteín, ručí za výrazné zlepšenie sily, výkonnosti a vytrvalosti. Vďaka novej formule CELLMASS podáte vždy na tréningu excelentné výkony.

Dlhodobo nedostupný

CELLMASS 2.0 najideálnejší na potréningovú regeneráciu a výkonnosť

CELLMASS 2.0 od BSN je výživový doplnok, ktorý ponúka až 3 typy kreatínu, glutamín, taurín a srvátkový hydrolyzát. Je to veľmi vyhľadávaný a obľúbený vysoko účinný koncentrovaný potréningový doplnok podporu regenerácie na najvyššej úrovni. Aj po tom najnáročnejšom tréningu pomôže svalom dostať ich do anabolického stavu, aby sa poopravilo poškodené tkanivo. To má za následok nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily.  Kombinácia zložiek, ktoré obsahuje dopĺňa unaveným svalom živiny a štartuje proces obnovy svalov po tréningu.

 

Na akom princípe CELLMASS funguje?

Je pravda, že po intenzívnom tréningu čelí svalstvo po námahe obrovskému tlaku a záťaži. Preto je nevyhnutné poskytnúť mu patričnú podporu pre uľahčenie a zefektívnenie regenerácie, ktorá je kľúčovým predpokladom pre rast sily a zlepšovanie výkonnosti. Práve CELLMASS nasýti vyčerpané svaly a odštartuje proces kompletnej potréningovej regenerácie. Obnovuje a lieči poškodené svalové vlákna, mierni únavu po tréningu, urýchľuje celkové zotavenie organizmu, zvyšuje silu, odolnosť svalov a telesnú výkonnosť. 

 

Dostatočné a úspešné zotavenie po tréningu vám zabezpečí, že budete pripravený na ďalší tréning, na ktorom podáte excelentné výkony. CELLMASS 2.0 je určený pre všetkých, ktorí chcú mať istotu, že ich tréningové úsilie nevyjde nazmar, a že o ich ťažko nadobutnuté svaly bude dobre postarané. Ako tvrdí mnoho športovcov, ktorí ho užívajú, bez CELLMASSU sa vám bude tréning zdať slabý a budete mať pocit, že potrebujete až týždeň na zotavenie. Ako iste viete, pri raste svalovej hmoty je regenerácia a obnova svalov kľúčovým faktorom, a bez účinnej podpory sa organizmus spamätáve pomerne dosť dlho. 

 

Pre koho je CELLMASS určený?

CELLMASS je určený pre športovcov a športovkyne, ktoré chcú mať istotu, že ich tréningové úsilie nevyjde nazmar, a že o ich ťažko nadobudnuté svaly bude patrične postarané. Je obľúbený u všetkých tých, ktorí dbajú na kvalitnú potréningovú výživu a regeneráciu svalstva.

 

CELLMASS a jeho výhody:

  • dokonalý výživový doplnok na podporu regenerácie po tréningu,
  • efektívne obnovuje a zotavuje svalové vlákna,
  • zvyšuje silu,
  • zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť,
  • potláča svalovú únavu,
  • navyšuje obsah karnozínu vo svaloch,
  • podporuje anabolické procesov v nočnej dobe,
  • výborne dopĺňa zásoby kreatínu a glutamínu vo svaloch.
 

Dávkovanie

Odporúčame rozmiešať jednu odmerku v 150 až 200 ml vody, a to dvakrát denne. Najideálnejšie je jednu hneď ráno na lačno, a druhú okamžite po tréningu. V netréningový deň užite jednu dávku ráno na lačno. 

 

Zloženie

Zmes aminokyselín (taurín, L-glutamín, glutamín peptid [lepok]), kreatín monohydrát, čiastočne hydrolyzovaný srvátkový izolát [emulgátor; sójový lecitín], regulátory kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), aróma, farbivá (kurkumín, repa červená), sladidlá (draselná soľ acesulfámu, sukralóza).

 

Alergény

Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich

 

Nutričné hodnoty

 Cellmass nutričné hodnoty

 

 

Upozornenie

Nie je určené pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy, alebo užívajú akékoľvek lieky. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, alebo ženy, ktoré zvažujú tehotenstvo, sú tehotné, alebo dojčiace. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU detí a domácich zvierat. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla.

Detail produktu
Vyrobené v EU
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Hlavná kategória Viaczložkový kreatín
Ostatné kategórie Kreatín
Kreatín Monohydrát
Kreatín iné formy
Recenzie od zákazníkov CellMass 2.0 495 g - BSN (Americká verzia)
Write Your Own Review
Prezeráte si:CellMass 2.0 495 g - BSN (Americká verzia)
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď