CBD olej 15% 10 ml - GymBeam

CBD olej 15% obsahuje 1500 mg CBD (kanabidiolu) vo forme kvalitného výťažku. Je zložený z MCT oleja, ktorý sa vďaka svojej molekulovej štruktúre rýchlo absorbuje. O CBD je známe, že obsahuje množstvo prospešných aktívnych látok, ako sú napríklad terpény či flavonoidy. Používať ho môžu aj vegáni.

CBD olej 15% - kvalitný 15 % olejový výťažok z konopy, ktorý obsahuje 1500 mg CBD a ďalšie prospešné látky

CBD olej 15% je kvalitný, dobre absorbovateľný olej, ktorý sa pýši 1500 mg obsahom CBD alebo kanabidiolu. Ide o druhý najčastejšie zastúpený kanabinoid v konope. Na rozdiel od THC však nemá žiadne psychotropné účinky. CBD oleje sú známe svojím obsahom terpénov či flavonoidov s blahodarným pôsobením na ľudský organizmus. Vzhľadom na to, že popularita CBD olejov stále rastie, sú v súčasnosti predmetom mnohých výskumov. Už teraz si ich však obľúbili športovci a ďalší ľudia, ktorí sa usilujú o zlepšenie celkového fyzického aj psychického zdravia, športového výkonu, regenerácie či spánku.

CBD olej sa získava etanolovou extrakciou pri teplote -50 °C. Táto moderná a šetrná technológia má tú výhodu, že dokáže okrem kanabidiolov dostať z rastliny aj ďalšie zložky, ako sú spomínané terpény, polyfenoly, flavonoidy či lignany. Vďaka tomu môžete získať z konopy naozaj maximum prospešných látok

V jednom balení nájdete 10 ml CBD oleja s 1500 mg kanabidiolu (CBD), ktorý je vďaka molekulovej štruktúre MCT dobre absorbovateľný. Je takmer bez vône a nie je príliš náchylný na skazenie. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, a tak ho môžu používať aj vegáni.

CBD olej 15% 10 ml - GymBeam

CBD olej 15% a jeho výhody

• full spectrum (plnospektrálny) CBD olej
  • je 15% olejový extrakt z konopy
  • obsahuje 1500 mg CBD
  • má široké spektrum účinkov
  • je známy svojím obsahom flavonoidov a terpénov
  • získava sa šetrnou extrakciou
  • je obľúbený medzi ľuďmi, ktorí sa usilujú o zlepšenie zdravia, športového výkonu, regenerácie a spánku
  • je takmer bez vône
  • nie je náchylný na skazenie
  • je vhodný pre vegánov

MCT olej (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom), konopný extrakt obsahujúci CBD - kanabidiol 15% (1500 mg).

Slúži len na uľahčenie masáže.

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória CBD
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma tekutý
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Štítky produktu Vegan
HS kód 15159091: ----- Tuhé, v bezprostrednom obale s čistým obsahom nepresahujúcim 1 kg
Ostatné kategórie Ostatné kategórie

Recenzie od zákazníkov CBD olej 15% 10 ml - GymBeam
Prezeráte si:CBD olej 15% 10 ml - GymBeam
Balenie (ml) Cena Špeciálna cena Skladom
10 ml 49,95 € 39,95 €
CBD 15%
Dobry den. V popise sa pise, ze sa pouziva tento olej aj na zlepsie spanku. Ako sa prosim Vas uziva tento olej? Je vobec mozne ho uzit klasicky akp kvapky do ust? Lebo zase dolu sa pise ze je na ulahcenie masaze... Prosim ako to teda je, moze sa uzivat? Ci iba ako olej na masaz? Dakujem za odpoved
CBD 15%
Dobrý deň, oficiálne možno pri súčasnej legislatíve odporúčať CBD produkty iba na masážne účely, nie na ľudskú konzumáciu. Z toho dôvodu by sme nemali dávať nejaký návod na to, ako CBD konzumovať a preto aj píšeme, že je určený pre uľahčenie masáže.