CBD Konopný olej Iso 3000 mg - Stacker2

Výrobca: Stacker2

PRODUKT NIE JE V PREDAJI
CBD Konopný olej Iso 3000 mg
 obsahuje vysoké množstvo kanabidiolu (CBD) v podobe 3000 mg vo forme vysoko kvalitného olejového extraktu. Ten sa získava z konopných semien a kvetov šetrným spôsobom extrakcie pomocou superkritického CO₂. Tento 10 % extrakt obsahuje len izolovaný CBD s čistotou väčšou ako 99 %. Neobsahuje tak žiadne iné kanabinoidy, terpény ani flavonoidy.

Dlhodobo nedostupný

CBD Konopný olej Iso 3000 mg obsahuje čistý 10 % olejový extrakt z konope s vysokým množstvom 3000 mg kanabidiolu (CBD)

CBD Konopný olej Iso 3000 mg je vysoko kvalitný olejový extrakt z konopných semien a kvetov pochádzajúcich z konope pestovaného na úrodnej pôde bez použitia pesticídov. Nepôsobí psychoaktívne, ale vďaka obsahu rady biologicky aktívnych látok vrátane kanabidiolu (CBD) má široké spektrum harmonizujúcich účinkov. Olejový extrakt sa získava z konopných semien a kvetov najmodernejším a najšetrnejším spôsobom extrakcie pomocou superkritického CO₂, pri ktorom nedochádza k žiadnej chemickej reakcii ani k uvoľňovaniu tepla, čím sa zaručí vysoká kvalita výsledného produktu.

Tento vysoko koncentrovaný 10 % izolovaný extrakt obsahuje druhý najviac zastúpený kanabionoid v podobe kanabidiolu (CBD). Prirodzene sa vyskytujúce terpény, favonoidy a ostatné kanabinoidy boli šetrnými metódami odfiltrované, v zložení preto nájdete iba čisté izolované CBD. To je v súčasnosti podrobne skúmanou látkou pre jej možný pozitívny vplyv na optimalizáciu spánku, zníženie úzkosti, stresu alebo bolesti. Vzhľadom k mechanizmu účinku CBD na ľudský endokanabinoidný systém a prebiehajúce výskumy je možné predbežne usudzovať, že by z jeho užívania mohli profitovať aj športovci za účelom skvalitnenia regenerácie. Je treba poznamenať, že na potvrdenie týchto informácii sa stále čaká aj kvôli tomu, že CBD sa predmetom výskumov stalo relatívne nedávno. To sa však aj vďaka niekoľkým desiatkam prebiehajúcich štúdií v blízkej budúcnosti istotne vyrieši.

V jednom balení nájdete 30 ml tohto 10 % olejového extraktu z konope s obsahom 3000 mg čistého izolátu kanabidiolu (CBD). Každá šarža je k preukázaniu čistoty a kvality produktu testovaná nezávislým laboratóriom.

CBD Konopný olej Iso 3000 mg a jeho výhody

• je vysoko kvalitný extrakt z konope
  • obsahuje vysoké množstvo 3000 mg kanabidiolu (CBD) so širokým spektrom účinkov
  • je vyrobený šetrným spôsobom pomocou superkritického CO₂
  • je najčistejšou formou CBD extraktu
  • nemá psychoaktívne účinky
  • je vhodný aj pre vegánov
  • každá šarža je testovaná nezávislým laboratóriom

Kokosový olej, Konope siate (Cannabis sativa l.)

Slúži len na pomoc a uľahčenie masáže.
Začnite s 2 kvapkami každý večer. Frekvenciu môžte postupne zvyšovať. Používajte maximálne 10 kvapiek denne.

Aktívne látky

2 kvapky
CBD (kanabidiol) 5 mg

Nevhodné pre deti, mužov a ženy plánujuce tehotenstvo, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte v prípade, že trpíte ochorením pečene, užívate lieky alebo ste citliví na ktorúkoľvek zo zložiek produktu. Nekombinujte používanie produktu s alkoholom. V prípade, že patríte do niektorej z vymenovaných skupín, konzultujte užívanie produktu s odborníkom.

Najlepšie výsledky dosiahnete, keď budete produkt užívať v spojení s rozumnou diétou a cvičebným programom. Produkt uchovávajte na chladnom a sucho mieste mimo dosah detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Produkt nie je určený k diagnostike, liečbe alebo prevencii ochorení. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku.

Štítky produktu Vegan
Forma tekutý