Carnitine Activity Drink - Nutrend

Výrobca: Nutrend

Carnitine Activity Drink je neperlivý RTD nápoj, ktorý obsahuje L-karnitín, taurín a tiež niacín. Ten prispieva k zníženiu únavy, vyčerpania a k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Nápoj neobsahuje cukor, takže je vhodný aj v prípade, že sa snažíte schudnúť.

Dlhodobo nedostupný

Carnitine Activity Drink - neperlivý nápoj bez cukru s obsahom L-karnitínu, taurínu a niacínu

Carnitine Activity Drink je neperlivý RTD nápoj bez cukru, na ktorom si môžu pochutnať nielen ľudia, ktorí držia diétu, ale aj vytrvalostní alebo silovo športujúci jedinci. Obsahuje L-karnitín, ktorý je označovaný ako spaľovač tuku. V zložení nájdete aj aminokyselinu taurín, ktorá je bežnou súčasťou energetických nápojov. Vďaka obsahu niacínu prispieva drink k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Tiež má vplyv na zníženie únavy a vyčerpania. Nápoj je preto vhodný na konzumáciu pred tréningom aj počas neho.

Carnitine Activity Drink a jeho výhody

• neperlivý RTD nápoj
  • obsahuje L-karnitín, taurín a niacín
  • neobsahuje cukor
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • prispieva k správnej látkovej premene
  • je vhodný počas diéty

Príchuť dragon fruit (pitahaja): voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina jablčná, L-karnitín, taurín, aróma, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid).

Príchuť pomelo: voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina jablčná, L-karnitín, taurín, aróma, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid).

Odporúčané dávkovanie je 1 fľaša denne. Pre podporu fyzického výkonu začnite užívať 20 - 30 minút pred výkonom, dávkujte aj počas športovej aktivity. Po otvorení výrobok spotrebujte do 24 hodín.

Nutričné hodnoty1000 ml1 fľaša (750 ml)
Energetická hodnota 8 kJ / 2 kcal 62 kJ / 15 kcal
Tuky 0 g 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
  z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0,4 g 3 g
Bielkoviny 0,2 g 1,2 g
Soľ 0 g 0 g
L-karnitín 133 mg 1000 mg
Taurín 133 mg 1000 mg
Niacín (Vitamín B3) 2,3 mg = 14% * 17,3 mg = 108% *

* referenční hodnota příjmu

Potravina určená na osobitné výživové účely. Nie je určená pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňujte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Energetické RTD nápoje
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie