C4 Ultimate - Cellucor

Výrobca: Cellucor

C4 Ultimate je silný predtréningový stimulant pre športovcov bez limitov. Je zdroj rýchlej energie, ktorý vás nakopne k lepším výkonom v posilňovni. Obsahuje množstvo účinných látok pre posilnenie vytrvalosti a zvýšenie koncentrácie.

C4 Ultimate je silný predtréningový stimulant s obsahom účinných látok pre rýchlu energiu, vyšší výkon a vytrvalosť

C4 Ultimate je nová formula predtréningového stimulantu, ktorý obsahuje kreatín, beta-alanín, arginín, taurín, kofeín a spektrum vitamínov. Tieto účinné zložky vás nakopnú k lepším výkonom a dodajú vám rýchlu energiu aj na ten najtvrdší tréning. Budete sa cítiť silnejší, koncentrovanejší a vytrvalejší, vďaka čomu posuniete svoje hranice.

C4 Ultimate - Cellulor

Príchuť blue raspberry: L-Citrulín DL-malát, mikronizovaný kreatín monohydrát, Oxystorm® extrakt z červeného špenátu (Amaranthus hypochondriacus) (štandardizovaný na dusičnany), CarnoSyn® Beta-alanín, betaín bezvodý, Nitrosigine® (arginín silikát inositol), arginín-alfa-ketoglutarát, taurín, protihrudkové činidlá (oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý), arómy, polydextróza, N-acetyl L-tyrozín, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfám draselný a sukralóza), citran trisodný, extrakt z Rhodiola rosea, vitamíny (kyselina askorbová, kyselina listová, nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, metylkobalamín), farbivo (E133), extrakt z kakaa (Theobroma cacao), extrakt zo ženšenu (Panax ginseng).

Rozmiešajte 1 kopcovitú odmerku (22 g) s 200 - 250 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom.

Nutričné hodnoty (príchuť blue raspberry)1 dávka (22 g)
Vitamín C 75 mg
Nikotínamid 3 mg
Vitamín B6 1 mg
Kyselina listová 200 mcg
Vitamín B12 2,5 mcg
L-Citrulín DL-malát 6000 mg
Creatine and Oxystorm® Nitrate Blend
    Mikronizovaný kreatín monohydrát 3000 mg
    Oxystorm® extrakt z červeného špenátu (Amaranthus hypochondriacus) 555 mg
CarnoSyn® Beta alanín 3200 mg
Betaín bezvodý 1500 mg
Nitrosigine® (arginín silikát inositol) 1500 mg
Arginín-alfa-ketoglutarát 1000 mg
Taurín 1000 mg
N-acetyl L-tyrozín 400 mg
Kofeín bezvodý 300 mg
Rhodiola rosea extrakt 200 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma cacao) 100 mg
Extrakt zo ženšenu 30 mg

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Hlavná kategória Predtréningové stimulanty
Vyrobené v Spojené štáty
Štítky produktu Vegan
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Forma práškový
Vegánsky áno
Bez GMO nie
Bez umelých sladidiel nie
Recenzie od zákazníkov C4 Ultimate - Cellucor

Prezeráte si:C4 Ultimate - Cellucor

Síce dosť drahá predtréningovka ale určite stojí za vyskúšanie .. určite radím medzi top 3 legálne ..

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
440 g čerešňová limonáda
440 g mango pomaranč
440 g icy blue raspberry
440 g jahoda vodný melón
C4 vs. C4 Ultimate
Aký je rozdiel medzi normálnou C4 a touto C4 Ultimate ?
Ďakujem
C4 vs. C4 Ultimate
Dobrý deň, rozdiel je najmä v zložení, C4 Ultimate má 2 krát viac aktívnych látok ako C4.