Predtréningový stimulant C4 Extreme - Cellucor

C4 Extreme je extrémne silný predtréningový stimulant, ktorý je v rebríčkoch často oceňovaný. Využíva bezkonkurenčnú NO3 technológiu a exkluzívne zložky, ako kreatín nitrát. Je vyspelejší, než ktorýkoľvek predtréningový produkt, zapaľuje myseľ a zlepšuje každý tréning. Poskytuje tiež maximálne napumpovanie a posilňuje účinok ostatných zložiek.

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

C4 Extreme: extrémne silný predtréningový stimulant

C4 Extreme je predtréningový stimulant, ktorý posunie vaše limity! Je to energia v instantnej podobe, ktorá využíva technológiu NO3 a exkluzívne, prvotriedne ingrediencie, ako napríklad kreatín nitrát. NO3 je dusičnan, ktorý poskytuje maximálne napumpovanie a posilňuje účinok zložiek, ktoré obsahuje C4 Extreme. C4 Extreme je veľmi vyspelejší než akýkoľvek iný predtréningový doplnok vo svojej triede, ktorý má silu zapáliť vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie a to tréning po tréningu zakaždým a opäť znova. 

 

Cellucor využíva novú zmes, kde NO3 je zlúčený s kreatínom na kreatínový dusičňan. Podľa štúdie UCLA, Kreatín dusičňany sú o 1000% rozpustnejšie vo vode než obyčajný kreatín monohydrát či iný z derivátov kreatínu. Bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z tradičných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov.


Budete mať viac energie, než ste si vedeli predstaviť. Získate extra opakovanie, dokončíte tak poslednú sériu, zničíte posledné zvyšky sily, vytrvalosti.

 c4 extreme predtréningový stimulant

 

Zložky, ktoré vám C4 Extreme poskytne

Creatine Nitrate: dusičnan, silný "super kreatín" derivát. Tento patentovaná zlúčenina je fúzia z kreatínu, molekuly s kyselinou dusičnou. Výsledkom je vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý zároveň zvyšuje oxid dusnatý a hladinu ATP v tele. Kreatín dusičnan je vysoko účinný vasodilator, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 

Beta alanín: prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.

 

Arginín AKG (alfa-ketoglutarát): silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Je účinný vasodilátor, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 c4 extreme predtréningový stimulant

 

N-Acetyl-L-tyrozín: rýchlo sa absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorý je menej náchylný k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu a mentálnej bdelosti.


Mucuna pruriens: široko známy ako zamatová fazuľa. Mucuna pruriens obsahuje L-DOPA, prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá konvertuje k dopamínu v mozgu. Dopamín podporuje sekréciu rastového hormónu - jeden z najsilnejších hormónov pre telo. Dopamín tiež prevádza noradrenalín v mozgu. Noradrenalín zvyšuje metabolizmus, zosilňuje energetické hladiny a spustí adrenalínovú reakciu tela.

 

Methylcobalamin: silná forma vitamínu B12, základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín, v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 

Kofeín: silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

 

Niacinamid: vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu, a funkciu nervového systému. Niacinamid znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

 c4 extreme predtréningový stimulant

 

Synefrín HCL: silný adrenergných stimulátor, ktorý rozširuje energetické hladiny a syntézu ATP. Synefrín, hoci miernejší, je štrukturálne podobný efedrínu. Zlúčenina zvyšuje adrenalín, stimuluje a podporuje chudnutie zvýrazňovaním spaľovania tukov, metabolizmu a termogenézy.

 

Kyselina listová: vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.

 

Vitamín C: nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.

 

Pyridoxal Phosphate: bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje žiadnu konverziu v pečeni a je preto hodnejší doplnok. Vitamín B6 umocňuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkcie, rast svalov a regenerácie.


Výhody

  • maximálne napumpovanie,
  • maximálny príval energie,
  • zvyšuje silu a vytrvalosť,
  • zlepšuje myseľ, sústredenie a koncentráciu.

 c4 extreme predtréningový stimulant

 

Zloženie

Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, kyselina jablčná, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, E102, acesulfam draselný (Ace-K).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1-2 odmerky C4 Extreme s vodou a užite 15-30 minút pred tréningom. Začnite s jednou odmerkou pre zistenie tolerancie. Pre zaistenie čo najvyššej efektivity, je dobré užívať ho pred tréningom a v prípade, že potrebujete dodať energiu, tak aj v dňoch voľna.  Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť Fruit Punch)1 odmerka (6 g)
Beta-alanín1500 mg
Kreatín nitrát1000 mg
Arginín AKG1000 mg
Vitamín C250 mg
L-tyrozín200 mg
Kofeín160 mg
Bitter orange (30% synefín)50 mg
Niacinamide30 mg
Folate150 mcg
Pyridoxal 5-phosphate35 mcg
Vitamín B1220 mcg

Recenzie od zákazníkov

nic moc
Recenziu zaslal(a) maťo dňa 26.8.2015
Ako som uz pisal pri produkte Nitronium, ja som asi na tieto "pumpy" imunny, kedze so mnou sa po ich uziti, nic nedeje. V kazdom pripade, nebol by som to ja, keby som nevyskusal vsetko a pre mna osobne je vysledok taky, ze pri najblizsom nakupe, dam peniaze (co som dal doteraz za tieto "pumpy") radsej do kreatinu navyse, kde pozorujem, ze realne u mna zabera.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) Kiko dňa 25.8.2015
celkom slusny vyrobok, skusal som aj ine ale tento a Optimum nutrition Amnino energy su mojmi favoritmi, odporucam vyskusat :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) Jakub dňa 10.8.2015
Tuto predtreingovku som dostal od vo forme vzorky vo viacerych prichutiach, mozem len odporucit. Ak to porovnavam s predtrnigovkami ako No-xplode, vapor, rush, hot blood a dalsie, ziadna nemala taky ucinok ako C4. Velka spokojnost som rad ze je zase k dostaniu. Prichute vsetky dobre. Najlepsia asi Icy blie razz alebo klasika Water melon.
Mozno by sa zislo vacsie, ekonomickejsie balenie ako 30davkove.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
neodporucam
Recenziu zaslal(a) Filip dňa 3.8.2015
Prva davka celkom v poriadku. Ale postupne sa stracal ucinok. Skoda cakal som viac... Najlepsie je NO-xplode
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
sklamaný som
Recenziu zaslal(a) Ladislav dňa 3.8.2015
po roku či dvoch pridávam druhú recenziu na c4, dlho som mu ostával verný, fungoval mi stál ale neviem či sa menilo zloženie alebo čo sa stalo ale už to pre mňa nie je to čo to bývalo.. možno som si navykol ale mal som pauzy od NO-čiek a veril som, že c4 proste nesklame a stalo sa.. čo som zobral nedávno nové balenie odtiaľto tak mravčenie už len minimálne, nabudenie minimálne, sila a energia takmer na rovnakej super úrovni ale sústredenie žiadne.. neviem kde je problém, či menili niečo v tomto skvelom produkte, ak hej tak som sklamaný.. ale aj tak jedna z tých predtréningoviek ktorá je nad priemerom v určitých veciach.. v iných zas zaostáva.. 7/10
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP2 :)
Recenziu zaslal(a) Dalibor dňa 26.7.2015
Je to jedna z dvoch najlepších predtréningoviek aké som mal. The Curse a C4 u mna naj.

Vyskusal som fakt vela predtreningoviek. No-Xplode, Nitrix, Hemorage, Assault, Vapor, Firestarter, Nitrox, Gold-Pre workout, Universal-Pump ale toto je fakt TOP, najviac som to citil...Velmi silne je citit mravcenie z beta-alaninu. S touto predreningovkou som daval najviac opakovani, nejak psychycky som nevnimal bolest a isiel som cez maxima bez problemov... Jedina vec co by som vytkol je napumpovanie som necitil az take, ale ked k tomu pridate trosku argininu tak asi najlepsia predtreningovka aka je na trhu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Shit
Recenziu zaslal(a) Kristian dňa 23.7.2015
Premna je ultra slabucka vyhodene peniaze a to som HardCore sypac :D nekupuj te si to fakt je to shit ! Kupte si Rush alebo Bsn xplode tie to aspon trosku picitite :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
ide to dobre
Recenziu zaslal(a) Jakub dňa 13.7.2015
príchuť Ovocný punč mi po prvom prehltnutí "vyrazila dych" .. chutí ako hubba bubba :) ajkeď preferujem kyslejšie príchute ale som veľmi spokojný.
čo sa týka výkonnosti pri tréningu .. odmerka je velmi malá takže si ich dám asi 3 a fičí to super po celý tréning takže s učinkami som tiež veľmi spokojný :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
všetko super
Recenziu zaslal(a) Viki dňa 2.7.2015
najlepšia predtréningovka, výbuch energie. Už používam dlhšie, aj chuťovo je ok, najlepšia ale zatiaľ asi Pomaranč. Mal som ananas, pomaranč a vodný melón. Melón by som neodporúčal.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Miška dňa 30.6.2015
Ak chcete intenzívnejší tréning tak len odporúčam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP u mna
Recenziu zaslal(a) Fillo dňa 25.6.2015
Nabudenie super "svrbenie" koncentracia vsetko som spokojny a nebudem to menit staci mi -60 davok na mesiac aj par dni z druheho ale mal som uz viac pump aj o dost drahsie a toto je zatial top teraz chystam skusi 1,M.R
nenasiel som
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
výborné
Recenziu zaslal(a) Patrik dňa 15.6.2015
sila ide hore,pumpa priemerna,zlozenie vyborne,chut super,rozpustnost na 1
slabsi mentalny fokus,chyba tam nejaka psychotropna latka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
u mna nezabralo
Recenziu zaslal(a) rasto dňa 15.6.2015
Telo si veľmi rýchlo zvykne a účinnosť sa stráca už po pár dávkach.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nezaberá
Recenziu zaslal(a) Vladimir dňa 15.6.2015
neviem mne to nezaberá ani pri 5 krát večšej dávke,,to je asi pre tých začínajucich cvičencov
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) Jakub dňa 11.6.2015
príchuť Ovocný punč mi po prvom prehltnutí "vyrazila dych" .. chutí ako hubba bubba :) aj keď preferujem kyslejšie príchute ale som veľmi spokojný.
čo sa týka výkonnosti pri tréningu .. odmreka je velmi malá takže si ich dám asi 3 a fičí to super po celý tréning takže s učinkami som tiež veľmi spokojný :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Je to TOP
Recenziu zaslal(a) Hugo dňa 4.6.2015
TOP je všetko, výbuch energie. Už používam dlhšie, aj chuťovo je ok, najlepšia ale zatiaľ asi pomaranč
Proti môže byť len zlý výber chuti, mal som ananas, pomaranč a vodný melón. Melón by som neodporúčal.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
ziadny efekt
Recenziu zaslal(a) Fero dňa 31.5.2015
Do neba vychválená pumpa no ani po 2 a pol odmerky pred tréningom som necítil žiadnu zmenu. Občas mám mravce ale iba na začiatku tréningu keď sa prekrvím. Mám 83kg a mám sacharidové vlny čiže som očakával skvelý účinok, žiaľ nedočkal som sa. Chuť dobrá.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom dobre
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 29.5.2015
celkom dobre napumpovanie.
chut.
zacal som pociťovať zvíšenie sili až pri 3 a viac odmerkach.
Ma celkom dobru chut skoro ako šumienka.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP
Recenziu zaslal(a) Viliam dňa 26.5.2015
super predtreningovka za dobru cenu. bral som 1,5 odmerky a u mňa to šlapalo.... TOP 1
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
pecka
Recenziu zaslal(a) Ján dňa 19.5.2015
prekvapilo ma to mam viac energie, sily a hlavne vydrzim dlhsie a viac trenovat
je to pecka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnost
Recenziu zaslal(a) David dňa 18.5.2015
Zaznamenal som celkový výkonnostný progres a velmi dobre ma to nabudilo
do tréningu. S príchuťou som bol spokojný.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
je to dobrá pumpa
Recenziu zaslal(a) Denis dňa 14.5.2015
+ skvelá energia
+ intenzívny tréning
+ zväčšenie sily
+ lepšia sústredenosť
- chuť
- crash effect
- nespavosť
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnost
Recenziu zaslal(a) Samuel dňa 4.5.2015
Šupa vrelo odporúčam!
Spokojnosť.. :))
Vyborna predtreningovka ale prichut watermelon mi vobec nechutil,da sa to vypit ale fruitpunch je podla mna chutovo o dost lepsi.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
neodporucam
Recenziu zaslal(a) Matej dňa 4.5.2015
vyborna prichuť, ale tam to konči...bohužial
okrem vačšej žilnatosti som nepostrehol ani mentalny fokus, ani energiu, ani silu. v podstate nič. lepšie mi sadol MP assault. pre mna vyhodene peniaze
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
cakal som viac
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 22.4.2015
Fruit punch....vyborna je jedine ta chut.
Co sa tyka nabudenia, cakal som VIAC! Dal som si az 3 odmerky aby som trosku pocitil enegiu, mam 95kg. Pre 70kg jedincov by 2 odmerky mohli byt ucinnejsie
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP pumpa
Recenziu zaslal(a) Gabriel dňa 20.4.2015
pri 2 odmerkach narast sily, napumpovanie, chut do treningu zarucena :) zatial top pumpa aku som mal
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom OK
Recenziu zaslal(a) Filip dňa 18.4.2015
Príchuť pomaranč vynikajúca, len treba viac vody. Účinok po niekoľkých tréningoch dosť slabne a treba zvyšovať dávky. Len pozor, ak si dáte troj alebo štvornásobnú dávku, nezaspíte. Potom je lepšie pumpu na mesiac vynechať a po mesiaci pokračovať znovu odporúčaným dávkovaním.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
u mna nic
Recenziu zaslal(a) Miro dňa 13.4.2015
Onicom pri troch odmerkach nic necitim..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP pumpa
Recenziu zaslal(a) Radovan dňa 12.4.2015
Prichuť green apple uplne TOP... vyskušal som tuto pumpu a je to uplne iny trening ine vahy... nevyhovuje mi iba to že nieje odmerka v balení inak dokonalosť...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobrý
Recenziu zaslal(a) Adam dňa 5.4.2015
Do neba vychválená pumpa no ani po 2 a pol odmerky pred tréningom som necítil žiadnu zmenu. Občas mám mravce ale iba na začiatku tréningu keď sa prekrvím. Mám 83kg a mám sacharidové vlny čiže som očakával skvelý účinok, žiaľ nedočkal som sa. Chuť dobrá.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) majo dňa 31.3.2015
Zelene jablko je super. Nabudenie tiez fajn.Odporucam vyskusat.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
trsoku slabsie
Recenziu zaslal(a) Erika dňa 29.3.2015
Chuť super a vynikajúca, nabudenie po 1,5odmerke, príval energie do 20-25min.
Takze trosku slabsie napumpovanie
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
neucinná pumpa
Recenziu zaslal(a) Ivo dňa 29.3.2015
+ Pomaranč - výborná chuť inak nič...
- účinky len prvé minúty, nával energie, neskôr už ani to, pumpa vôbec, ani focus...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) palino dňa 25.3.2015
-odporucam vyskusat ale tak kazdemu sedi nieco ine...
-umna 100% spokojnost a chut az tak neriesim da sa to vypit, pride mi trosku blbe ak tu niekto pise ze je chut zla, ved vypijem a idem makať :)
-keby bolo vačsie balenie napr na 120 davok lebo beriem stale po 2 odmerky
-asi to ze treba 2 odmerky ale to nevadi az tak
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
uplna spokojnost
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 19.3.2015
s produktom som uplne spokojny -sila+nabudenie+vydrz na treningu
ziadny crash ako napr. u vaporu(som myslel ze umieram) -no proste mne tento produkt uplne sadol a tesim sa na dalsi trening s nim ;) -objednavam urcite znovu ked doberiem pixlu
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vybuch energie
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 4.3.2015
vidim len pozitiva, priamo vybuch energie, uzivam dlhsie a je super aj chutovo, najviac mi vyhovoval pomaranc
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnost
Recenziu zaslal(a) Jaroslav dňa 23.2.2015
1.5-2 naberacky a ucinok je presne podla ocakavania. Energia,sila.sustredenie a chut cvicit je skvela.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
urcite ano
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 19.2.2015
je to bomba treba dat dve odmerky
lepši som nenašiel
za vyskusanie tento produkt určite stoji
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
najlepsia pumpa
Recenziu zaslal(a) Nina dňa 18.2.2015
super nabudenie, pumpa, chut cvicit, zatial najlepsia pumpa
chut sa mi po case zhnusila, ale za ten ucinok je to zanedbatelne minus pre vyrobok
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
urcite ano
Recenziu zaslal(a) Michaela dňa 25.1.2015
Ak chcete intenzívnejší tréning tak len odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom fajn
Recenziu zaslal(a) Imrich dňa 22.1.2015
chuti dobre (watermelon)
dobre nabudi
dobry fokus
dobra pumpa
pomaranc chuti odporne..
zda sa mi, ze si telo na to rychlo zvykne a treba zvysit davkovanie..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
beta-alanin
Recenziu zaslal(a) Mino dňa 8.1.2015
obsahuje zvyšené množstvo Beta-alanínu čo je super prísun neskutočnej energie
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
skvela energia
Recenziu zaslal(a) Leonard dňa 6.1.2015
super rýchly prísun energie najmä po namáhavom dni, dobrý pomer ceny a kvality
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
ani nie
Recenziu zaslal(a) Zolo dňa 23.12.2014
vela beta-alaninu
ziadny crash
mne to skor nevyhovuje ako ano
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom sa dá
Recenziu zaslal(a) Adam dňa 16.12.2014
Pociťoval som omnoho lepšiu koncentrácia na tréning a aj jemné zvýšenie sily, ale čo sa týka napumpovania a nabudenia tak to nemalo na mňa žiadne výrazné účinky.
Chuť neskutočná ako džús, rozpustnosť 100% stačí pár zatrepaní.
Napumpovanie a nabudenie veľmi slabé. Koncentrácia a zvýšenie sily veľmi dobré.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam
Recenziu zaslal(a) Tomáš dňa 7.12.2014
Velmi dobry co sa tyka chutovo ale i trening omnoho precitenejsi a intenzivnejsi Urcite odporucam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
uzasne
Recenziu zaslal(a) Robert dňa 28.11.2014
Predtréningový stimulant ktorý na mňa účinkoval najlepšie (lepšie ako Vapor, Attack, Nitrix). Chuť perfektná ako džús, rozpustnosť super. Po 15tich minútach očakávaný nástup svrbenia a teda som vedel že doplnok účinkuje. Pumpa perfektná, sústredenie na jednotku a regenerácia o 100% lepšia, deň po tréningu som necítil svaly tak ako pri bežnom tréningu bez C4.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobre
Recenziu zaslal(a) Adam dňa 25.11.2014
No hned od začiatku si dávam 2 dávky,možno aj vyše 2 dávky...a je to cítiť dosť...čiže to hodnotím kladne.Nepáči sa mi iba že si musim dať ozaj vysoké dávkovanie aby som to pocitil...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 21.10.2014
výborná predtréningovka, časom treba zvyšovať dávku...
Max. spokojnosť
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkovo spokojnost
Recenziu zaslal(a) Tomáš dňa 15.10.2014
- celkovo som spokojný super príchuť, chutil výborne spokojný taktiež s účinkami
- občas som pociťoval svrbenie na tele
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nevydrzi to dlho
Recenziu zaslal(a) Stanislav dňa 6.10.2014
-celkové mravčanie po tele krátko po užití
-za vyskúšanie určite stojí
-pumpy ako N.O.-XPLODE ADVANCED STRENGTH 2.0 - BSN alebo JACK3D MICRO - USP LABS majú u mňa podstatne vyšší účinok
-musím užívať dve odmerky na 400ml vody aby bol efekt
-efekt napumpovania nevydrží dlho
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobra pumpa
Recenziu zaslal(a) Adam dňa 22.9.2014
vyborne , dobre napumpovanie , dost citi svrbenie z alaninu , dodava dobru energiu
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
tá správna pumpa
Recenziu zaslal(a) Vinco dňa 20.8.2014
dlho som čakal na niečo ako toto.. naposledy mi takto zabral starý jack3d .. odvtedy nič poriadne..
je to zatial to najlepšie čo som skúsil.. uvidíme kolko tréningov si udrží kvalitu pri jednej odmerke a kedy bude potrebné dávku zvýšiť ak vôbec..

ak hľadáš pumpu tak neváhaj! :-)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
zaberá
Recenziu zaslal(a) Miňo dňa 16.8.2014
-pumpa ( odporucam pit viac vody a pumpa bude ovela lepsia )
-svrbenie
-focus aj nabudenie
-mozem povedat ze jedina pumpa ktora mi fakt zabera aj po dlhsom uzivani samozrejme na prazdny zaludok
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) Laci dňa 13.8.2014
tak zatial som to skúšal len na jednom tréningu ale to čo nasledovalo po vypití tak to som očakával už strašne dlho od iných ospevovaných doplnkov pred tréningom..
-maximálne sústredenie na každú jednu sériu
-totálne nabudenie aj keď sa necítite či nemáte chuť trénovať
-maximálne pumpa aj bez super série
-chuť! žiadna umelina ako hemorage..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) Juraj dňa 28.7.2014
super cena dobrá chut extra sila da vam krídla)))
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobrá pumpa
Recenziu zaslal(a) Ľubomír dňa 12.7.2014
dobrý výber dobrá kúpa - odporúčam :)
dobrá chut dve odmerky a som napumpovaný...))) funguje tak ako má na rozdiel od niektorých iných produktov...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
az neskor to zaberie
Recenziu zaslal(a) Milan dňa 19.6.2014
Celkový nárast sily sa dostaví po dlhodobejšom užívaní.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom dobre
Recenziu zaslal(a) Marco dňa 17.6.2014
Nabudenie bolo výborné, celková chuť k tréningu, svrbenie rúk, zátylku a tváre
S pumpou som spokojný účel splnila avšak sú aj predtréningovky, ktoré na napumpovanie fungujú lepšie
Chuť dobrá možno trošku sladšia, ale znesiteľná
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
skvelá
Recenziu zaslal(a) Mário dňa 7.5.2014
velmy mi to pomohlo . je to skvelá vecicka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
urcite
Recenziu zaslal(a) Andrej dňa 7.4.2014
Velmi dobry nabudzovak, urcite sa zaradil do stimulantov ktore tocim. Prichut blue raspberry tiez zaujimava, ako gatorade
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulant C4 Extreme - Cellucor

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Veronika Guľášová - Predtréningový stimulant C4

Vo videorecenzii od Veroniky Guľášovej sa dozviete základné informácie o predtréningovej pumpe C4

 

Igor Illeš - C4 Extreme

Videorecenzia od Igora Illeša na predtréningový stimulant C4 Extreme


Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulant C4 Extreme - Cellucor

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code