Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant C4 Extreme - Cellucor

Výrobca: Cellucor
Hodnotenie:
77 %

C4 Extreme je extrémne silný predtréningový stimulant, ktorý je v rebríčkoch často oceňovaný. Využíva bezkonkurenčnú NO3 technológiu a exkluzívne zložky, ako kreatín nitrát. Je vyspelejší, než ktorýkoľvek predtréningový produkt, zapaľuje myseľ a zlepšuje každý tréning. Poskytuje tiež maximálne napumpovanie a posilňuje účinok ostatných zložiek.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena

C4 Extreme: extrémne silný predtréningový stimulant

C4 Extreme je predtréningový stimulant, ktorý posunie vaše limity! Je to energia v instantnej podobe, ktorá využíva technológiu NO3 a exkluzívne, prvotriedne ingrediencie, ako napríklad kreatín nitrát. NO3 je dusičnan, ktorý poskytuje maximálne napumpovanie a posilňuje účinok zložiek, ktoré obsahuje C4 Extreme. C4 Extreme je veľmi vyspelejší než akýkoľvek iný predtréningový doplnok vo svojej triede, ktorý má silu zapáliť vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie a to tréning po tréningu zakaždým a opäť znova. 

 

Cellucor využíva novú zmes, kde NO3 je zlúčený s kreatínom na kreatínový dusičňan. Podľa štúdie UCLA, Kreatín dusičňany sú o 1000% rozpustnejšie vo vode než obyčajný kreatín monohydrát či iný z derivátov kreatínu. Bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z tradičných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov.


Budete mať viac energie, než ste si vedeli predstaviť. Získate extra opakovanie, dokončíte tak poslednú sériu, zničíte posledné zvyšky sily, vytrvalosti.

  c4 extreme predtréningový stimulant

 

Zložky, ktoré vám C4 Extreme poskytne

Creatine Nitrate: dusičnan, silný "super kreatín" derivát. Tento patentovaná zlúčenina je fúzia z kreatínu, molekuly s kyselinou dusičnou. Výsledkom je vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý zároveň zvyšuje oxid dusnatý a hladinu ATP v tele. Kreatín dusičnan je vysoko účinný vasodilator, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 

Beta alanín: prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.

 

Arginín AKG (alfa-ketoglutarát): silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Je účinný vasodilátor, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

  c4 extreme predtréningový stimulant

 

N-Acetyl-L-tyrozín: rýchlo sa absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorý je menej náchylný k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu a mentálnej bdelosti.


Mucuna pruriens: široko známy ako zamatová fazuľa. Mucuna pruriens obsahuje L-DOPA, prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá konvertuje k dopamínu v mozgu. Dopamín podporuje sekréciu rastového hormónu - jeden z najsilnejších hormónov pre telo. Dopamín tiež prevádza noradrenalín v mozgu. Noradrenalín zvyšuje metabolizmus, zosilňuje energetické hladiny a spustí adrenalínovú reakciu tela.

 

Methylcobalamin: silná forma vitamínu B12, základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín, v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 

Kofeín: silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

 

Niacinamid: vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu, a funkciu nervového systému. Niacinamid znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

  c4 extreme predtréningový stimulant

 

Synefrín HCL: silný adrenergných stimulátor, ktorý rozširuje energetické hladiny a syntézu ATP. Synefrín, hoci miernejší, je štrukturálne podobný efedrínu. Zlúčenina zvyšuje adrenalín, stimuluje a podporuje chudnutie zvýrazňovaním spaľovania tukov, metabolizmu a termogenézy.

 

Kyselina listová: vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.

 

Vitamín C: nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.

 

Pyridoxal Phosphate: bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje žiadnu konverziu v pečeni a je preto hodnejší doplnok. Vitamín B6 umocňuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkcie, rast svalov a regenerácie.


Výhody

  • maximálne napumpovanie,
  • maximálny príval energie,
  • zvyšuje silu a vytrvalosť,
  • zlepšuje myseľ, sústredenie a koncentráciu.

  c4 extreme predtréningový stimulant

 

Zloženie

Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, kyselina jablčná, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, E102, acesulfam draselný (Ace-K).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1-2 odmerky C4 Extreme s vodou a užite 15-30 minút pred tréningom. Začnite s jednou odmerkou pre zistenie tolerancie. Pre zaistenie čo najvyššej efektivity, je dobré užívať ho pred tréningom a v prípade, že potrebujete dodať energiu, tak aj v dňoch voľna.  Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť Fruit Punch)1 odmerka (6 g)
Beta-alanín1500 mg
Kreatín nitrát1000 mg
Arginín AKG1000 mg
Vitamín C250 mg
L-tyrozín200 mg
Kofeín160 mg
Bitter orange (30% synefín)50 mg
Niacinamide30 mg
Folate150 mcg
Pyridoxal 5-phosphate35 mcg
Vitamín B1220 mcg
Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant C4 Extreme - Cellucor

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant C4 Extreme - Cellucor
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant C4 Extreme - Cellucor

Napíšte otázku
Napísať odpoveď