C 1000 100 caps. - Scitec Nutrition

C-vitamínový komplex zo šípok.
C-vitamín je vitamín rozpustný vo vode, ktorého prítomnosť je nevyhnutná k optimálnej funkcii organizmu.

10,00 €

7,5

Nie je na sklade

 

C-1000

C-vitamínový komplex zo šípok.
C-vitamín je vitamín rozpustný vo vode, ktorého prítomnosť je nevyhnutná k optimálnej funkcii organizmu. C-vitamín je potrebný pri tvorbe kolagénu, k hojeniu rán, posilňuje steny ciev a zvyšuje odolnosť organizmu. Má pozitívny účinok proti poškodeniu buniek vplyvom voľných radikálov, ktorých vysoké zastúpenie v organizme môže viesť k ich predčasnému starnutiu. Dostatočný prísun vitamínu C napomáha zachovaniu zdravých tkanív. Pri výskumoch u zvierat bol dokázaný aj jeho vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu.


Podľa úradného stanoviska majú športovci vyššiu potrebu vitamínu C ako priemerní ľudia, ktorá môže dosiahnuť aj 500 mg/deň. Práve preto musia fyzicky aktívni jedinci dbať na to, aby v prijímanej potrave prípadne i doplnkami zabezpečili ich dostatočný, odporúčaný príjem. Niekoľko odborníkov v prípade veľmi vysokej telesnej záťaži v odôvodnených prípadoch odporúča denne prijať až 1000-2000 mg vitamínu C. Podľa odbornej publikácie športovci, u ktorých je prísun vitamínu C nedostatočný, dochádza k horšiemu odbúravaniu telesného tuku ako u tých, ktorí majú zabezpečený jeho dostatočný príjem. Z toho vyplýva, že dostatok vitamínu C nám môže dopomôcť k pevnejšiemu a vyrysovanejšej postave.


Výrobok obsahuje aj šípky, čím môže vitamín C vďaka bioflavonoidným zlúčeninám nachádzajúcim sa v šípke dosiahnuť svoj maximálny účinok. SCITEC ESSENTIALS C-1000 obsahuje v každej tablete 1000 mg vitamínu C, v dokonalej kombinácii k dosiahnutiu maximálneho účinku! Produkt samozrejme zabezpečuje nepretržité, postupné vstrebávanie!

Dávkovanie

Dospelí 1 tableta denne s jedlom. Obalenie tabliet uľahčuje ich prehĺtanie.
Balenie: 100 tabliet
Každá tableta obsahuje:
Kalórie 5 kcal (20,92 kJ)
Sacharidy 1 g
Vitamín C (kys. askorbová a extrakt šípky) 1 g

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: C 1000 100 caps. - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte C 1000 100 caps. - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code