Bulgarian Tribulus Maxx - VemoHerb

Výrobca: VemoHerb

Bulgarian Tribulus Maxx sú účinné kapsule obsahujúce kotvičník zemný, ktorý je známy skôr pod názvom Tribulus terrestris. Medzi športovcami je veľmi obľúbený, pretože je považovaný za prírodnú náhradu steroidov. V zložení však nájdete taktiež senovku grécku, ktorá je spájaná s vplyvom na testosterón a libido.

Bulgarian Tribulus Maxx spája senovku grécku a Tribulus terrestris, ktorý sa používa ako náhrada steroidov

Bulgarian Tribulus Maxx v sebe spája extrakt z rastliny menom senovka grécka (Trigonella Foenum Graecum L.) a kotvičníka zemného, ktorý pravdepodobne poznáte skôr pod jeho latinským názvom. Tento originálny bulharský Tribulus terrestris vyniká 90 % obsahom saponínov a 60 % obsahom protodioscínu. Táto rastlina je obľúbená predovšetkým medzi mužmi, ktorí usilujú o rast svalov a zvýšenie športovej výkonnosti. Používa sa totiž ako náhrada steroidov. Bežne sa taktiež pridáva do produktov zvyšujúcich výkon a silu. V doplnku však nemôžeme podceniť ani rolu senovky gréckej. Tento výťažok užívajú predovšetkým muži, ktorí sa usilujú o zvýšenie testosterónu, libida a zlepšenia sexuálneho života. V súčasnosti je však stále predmetom mnohých výskumov.

Bulgarian Tribulus Maxx je vo forme praktických kapsúl. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, a tak ho môžu pokojne užívať aj vegáni.

Bulgarian Tribulus Maxx a jeho výhody

• obsahuje senovku grécku a kotvičník zemný
  • jedná sa o originálny bulharský Tribulus terrestris s 90 % obsahom saponínov a 60 % obsahom protodioscínu
  • je obľúbený u mužov, ktorí chcú zvýšiť testosterón a libido
  • používa sa ako náhrada steroidov
  • je vo forme praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

200 mg suchého extraktu z bulharského Tribulus terrestris s obsahom 60 % saponínov furostanol (protodioscín), 200 mg suchého extraktu z bulharskej pískavice (Fenugreek) obsahujúca 60 % saponínov furostanol (protodioscín), 225 mg suchého extraktu z rastliny Tribulus terrestris s obsahom 90 % celkových saponínov, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, plnidlo (maltodextrín), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearán horečnatý).

Užívajte 1 kapsulu 2-3-krát denne. Zapite dostatočným množstvom tekutín.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Tribulus extrakt (Tribulus Terrestris) (nadzemná časť) (90 % saponiny) 225 mg
Tribulus extrakt (Tribulus Terrestris) (nadzemná časť) (60 % furostanol saponíny determinované jako protodioscin) 200 mg
Extrakt z pískavice řeckého sena (Trigonella Foenum Graecum L.) (semená) (60 % furostanol saponíny determinované ako protodioscín) 200 mg

Doplnok stravy. Dodržiavajte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Hlavná kategória Náhrada steroidov
Bez laktózy nie
Vegánsky áno
Forma kapsulovaný