BSN Budovanie svalovej hmoty

Budovanie svalovej hmoty od výrobcu BSN je kategória výživových doplnkov, ktoré vám pomôžu doplniť kľúčové živiny pre budovanie svalovej hmoty (hypertrofiu). Nájdete v nej rôzne druhy proteínov, ktoré sa môžu pochváliť vysokým obsahom bielkovín potrebných pre ochranu a podporu rastu svalového tkaniva. Patrí sem napríklad prémiový viaczložkový proteín FueSix, srvátkový izolát IsoFue alebo rastlinný BIO Vegan Protein.

Svalovú hmotu je dôležité chrániť aj počas tréningov. V ich priebehu totiž môže dôjsť k vyčerpaniu energie a telo si ju môže začať tvoriť nežiaducim spaľovaním svalov. Tomu môžete zabrániť príjmom sacharidov vo forme komplexnej zmesi FueCarb alebo prémiového gaineru FueGain, ktorý je okrem sacharidov aj bohatým zdrojom bielkovín.

Pokiaľ sa chcete dočítať viac informácií o tom, ako nabrať svaly, nemal by vám ujsť náš článok Čo jesť a ako cvičiť, aby som konečne nabral svaly?.

Zobraziť viac

V tejto kategórii nájdete aj viaczložkový kreatín Crea7in, ktorý efektívne podporí silový výkon aj samotný rast svalovej hmoty. Chýbať nemôže ani Tribulus Terrestris, ktorý sa používa ako bezpečná a legálna náhrada steroidov. Podieľa sa na podpore prirodzenej tvorby testosterónu a udržaní jeho zdravej hladiny, ktorá je dôležitá pre veľkosť a silu svalov.

Nezáleží na tom, či ste pokročilý kulturista, alebo začiatočník vo fitness. Doplnky v tejto kategórii pomôžu nabrať svaly každému.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.