VENUM Bojové športy

Bojové športy od výrobcu VENUM Bojové športy je kategória, v ktorej nájdeme rôzne príslušenstvo, ochranné pomôcky a doplnky pre boxerov, MMA zápasníkov, muay thai bojovníkov, karatistov, fit boxerky, judistov, kickboxerov a ďalších bojových športovcov. Produkty v kategórii sa pýšia vysokou kvalitou s cieľom posúvať hranice v každom zápase. Navyše sú vhodné pre mužov aj pre ženy.

 Zobraziť viac

V kategórii bojové športy nájdete:

 • Rukavice, ktoré patria k základným tréningovým pomôckam pre profesionálnych aj amatérskych fighterov. Poskytujú totiž ochranu, optimálne tlmenie nárazov a bránia oderom, rozbitým hankám či iným zraneniam rúk počas tréningu aj zápasu. Zároveň fixujú zápästia a aj napriek mäkkej vnútornej vrstve doprajú každému zápasníkovi ten pravý bojový zážitok. 
 • Bandáže rovnako, ako rukavice, tvoria základnú výbavu rôznych typov bojových športovcov. Či už sa venujete boxu, muay thai alebo MMA, bandáže vám poskytnú spoľahlivé brnenie počas kontaktných súbojov na tréningu aj v zápase. Chránia ruky, fixujú a zvyšujú životnosť vašich boxerských rukavíc.  
 • Chrániče zas ocení každý, kto vo svete bojových športov nechce nechať nič na náhodu. Najobľúbenejšie v tomto smere bývajú chrániče na zuby, ktoré ochránia váš úsmev počas ostrého zápasu. Hodia sa však aj na tréning rovnako, ako chrániče holení, helmy, prilby, suspenzory a ďalšie pomôcky pre zníženie rizika rôznych zranení.   
 • Boxerské vrecia a ostatné príslušenstvo, ktoré rozšíri vašu bojovú výbavu. Skvelým príkladom sú športové tašky ideálne na všetky tréningové pomôcky. Chýbať nesmú boxerské vrecia, lapy, hrušky a ďalšie športové potreby, ktoré pomôžu precvičiť techniku úderov, zlepšiť reakčnú rýchlosť alebo zapracovať na technike obrany.  

Vyberte si z našej ponuky príslušenstva pre bojové športy a vychutnajte si dokonalý bojový zážitok na ceste za víťazstvom.

 Zobraziť menej

10 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. VENUM (10)
 2. RDX Sports (8)
 3. MADMAX (1)
Farba
 1. čierna (5)
 2. čierna - biela (4)
 3. khaki (1)
Veľkosť
 1. M (4)
 2. S (3)
 3. L (3)
 4. XL (2)
 5. 10 OZ (2)
 6. 12 OZ (2)
 7. 14 OZ (2)
 8. 16 OZ (2)
 9. L/XL (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. New (10)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Boxerské rukavice Elite Khaki Camo - Venum
 2. Boxerská helma Elite Black - Venum
 3. Boxerské Lapy Light Focus Mitts White/Black - Venum
 4. MMA rukavice Challenger Black - Venum
 5. Mouthguard Predator Black/White -Venum
 6. Boxerské rukavice Contender Black/Black - Venum
 7. Boxerské bandáže 4m Black - Venum
 8. Gélové bandáže Black - Venum
 9. Chrániče holení Shin Guards Black - Venum
 10. Boxovacia hruška Speed Bag Hurricane Black/White - Venum
  Nie je na sklade

10 Položiek