Tréning Kim Kardhasian

 

Tréning a strava boli pre Kim Kardashian navrhnuté tak, aby udržovali jej telo v skvelej forme a zároveň si zachovala jej prirodzenú postavu. Kim sa stará o svoju kolekciu oblečenia a svoju značku parfému, ktorým sa veľmi dobre darí. Kim je zaneprázdnená žena, ale vždy sa snaží jesť zdravo a udržovať sa vo forme. Keď už je reč o forme, Kiminu postavu možno prirovnať k presýpacím hodinám. Kim meria 157 cm a jej váha sa vznáša niekde okolo 57,5 kg. Jej miery sú 91–73–94. Môžeme povedať že Kim má možno pár kíl navyše, ale práve to ju robí tak atraktívnou. Má plnú postavu s ladnými tvarmi a k tomu krásnu, až pikantnú tvár.

 

Tréning Kim Kardashian je z pomedzi tých najjednoduchších a najľahších tréningov vôbec. Je ťažké hovoriť o Kim bez toho, aby ste nespomenuli jej pozadie, jedno z najčastejšie prediskutovávaných častí jej tela. Na nasledujúcom videu si môžte pozrieť jej tréning zameraný na zadok.

 

Ako sa udržiava vo forme

Keď sa Kim pripravovala na zverejnenie svojho videa „Do piatku do džínsov“ (originálne “Fit into your jeans by Friday” ), tak cvičila dvakrát denne. Pri tom sa zoštíhlila z veľkosti 38 na veľkosť 34. Tu je jej tréning:

  • Aj keď nemá rada drsné tréningy alebo diéty, jeden tréning trvá 2 hodiny
  • Kim Kardashian začína so zahrievacími cvikmi a potom prejde na kardio tréning s približne 2,5 kg závažím .
  • Ďalej prejde Kim plynule na drepy a výpady nasledované cvikmi na brušné svaly.
  • Svoj tréning zakončí sériou strečových cvičení.
 
kim kardhasian pri tréningu
 

Kim používa pri všetkých jej tréningoch štandardné vybavenie, ktoré nájdete v posilňovni; používa svoju cvičebnú podložku a medicinbaly s rôznymi hmotnosťami. Uprednostňuje nerobiť vysoko záťažové kardio tréningy. Strieda precvičovanie hornej, dolnej a strednej časti tela s intervalmi kardio tréningu. Tréningový plán Kim odbúrava značné množstvo kalórií ale ona sama zdôrazňuje, že je dôležité kombinovať diétu a fyzické cvičenie aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky. Na nasledujúcom videu si môžte pozrieť jej tréning zameraný na brucho.