Prestaňte sa potiť, skúste materiál DRI- FIT

Poznáte ten pocit, keď si oblečiete tričko a tepláky či kraťasy, a pustíte sa s obrovskou chuťou do tréningu? Užívate si každý jeden pohyb, zdvih závažia, tlak na lavičke. No tiež vám je určite povedomý aj pocit, keď ste spotený ako myš. Nepríjemné, však? A to nie je všetko! O čom možno ani len netušíte je, že nevhodné oblečenie na cvičenie kombinované s potom môže spôsobiť alergickú reakciu. Ale dá sa tomu všetkému vyhnúť?

 dri- fit oblečenie fitness sexy


Záchrana menom DRI- FIT

Aby sa športovci vyhli nielen alergiám, ale aj týmto nie príliš príjemným pocitom z potenia, vznikol materiál DRI- FIT. Tento materiál je tvorený vysoko výkonnými mikrovláknami zo 100% polyesteru a poskytuje športovcom inovatívnu a efektívnu technológiu, ktorá odvádza vlhkosť a pot z povrchu tela počas tréningu.

 

 ako funguje dri- fit technológia

Na akom princípe funguje?

Funguje na tom princípe, že kombinuje vodu odpudzujúce- hydrofóbne a vodu priťahujúce- hydrofilné vrstvy. Vlhkosť, ktorá sa vytvára na povrchu tela pri dvíhaní ťažkých váh, prechádza prvou vrstvou. Táto vrstva ju neabsorbuje ani nezadržiava, práve naopak. Posunie vlhkosť do druhej vrstvy, ktorá ju rozptyľuje, a tak sa veľmi rýchlo odparí. Keďže je tento materiál 100% priedušný, pomáha udržiavať cirkuláciu vzduchu cez látku, a vďaka tomu sa budete cítiť sucho a príjemne schladený aj v najhorúcejších a vlhkých podmienkach.

 Prestaňte sa potiť skúste materiál a oblečenie DRI- FIT monsta


Prečo skúsiť DRI- FIT oblečenie?

• odvádza vlhkosť a pot z pokožky,
• je 100% priedušné a udržiava cirkuláciu vzduchu skrz látku,
• odolné voči vetru,
• pružné a stále,
• ľahké a príjemné na dotyk,
• nespôsobuje alergie,
• budete sa v ňom cítiť komfortne a pohodlne,
• vyhnete sa nepríjemnému mokrému pocitu, ktorý poznáte z bavlneného oblečenia.

 DRI- FIT oblečenie odvádza vlhkosť Monsta


Kde nájdete oblečenie z materiálu DRI- FIT?

DRI- FIT je materiál, ktorý sa využíva pri športovom oblečení žien aj mužov. Monsta vám ponúka kraťasy, tričká s dlhým rukávom, tričká s krátkym rukávom a dámske tielka vyrobené z tohto jedinečného materiálu, aby ste sa pri trénovaní cítili pohodlne.

 DRI- FIT oblečenie odvádza vlhkosť Monsta

 

Ako sa starať o DRI- FIT?

Oblečenie z tohto materiálu odporúčame prať v studenej vode s klasickým práškovým pracím prostriedkom pri teplote 30º C. Pred praním však DRI- FIT oblečenie obráťte naruby a po praní ho nechajte voľne vysušiť. Sušenie v sušičke veľmi neodporúčame, pretože by mohlo znížiť jeho účinnosť v odvádzaní vlhkosti. Ak sa rozhodnete toto oblečenie žehliť, čo väčšinou nie je ani potrebné, použite studené žehlenie a neprechádzajte žehličkou po nápisoch.