Lazar Angelov radí ako dosiahnete dokonalý sixpack

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čoho je schopný obyčajný človek, a či vôbec existujú nejaké limity, ktoré môže človek dosiahnuť vo svojom živote? Dnes sa pozrieme na príbeh muža, ktorý sa nikdy nevzdal, smeroval vpred aj v tých najťažších chvíľach a doslova premenil svoje nešťastie v ohromný úspech.

 

Jeho meno je Lazar Angelov – športovec, top fitness model a inšpirácia pre milióny ľudí z celého sveta. Je tiež známy ako muž s najkrajším sixpackom na svete. Ale Lazara vám určite nemusíme predstavovať.

 Lazar angelov a jeho kniha secret revealed

Jeho cesta nebola vždy rovná a ku podivu, príčinou jeho úspechu vo fitnesse bola nehoda... Bol v začiatkoch profesionálnej basketbalovej kariéry a jeho najväčším snom bolo patriť medzi špičku. Utrpel však trvalé poranenie kolena, ktoré bolo hotovou nočnou morou a koncom jeho kariéry.

 

Lazar bol psychicky absolútne zničený a zdevastovaný. Myslel si, že jeho cesta vrcholového športovca končí... Až kým nezačal dvíhať závažie.

 

 

Vďaka posilňovaniu začal znovu veriť v seba a v novú víziu budúcnosti. Zasvätil svoj celý život budovaniu perfektnej postavy a učeniu sa celej tej „vedy“ za tým – všetko o diétach, výžive a tréningových plánoch. Ako osobný tréner pracuje už viac ako 10 rokov a jeho tvár ste mohli vidieť naozaj všade, v televíznych reláciách, reklamách a vo svetovo uznávaných magazínoch, ako sú napríklad aj Muscle & Fitness a Men’s Health.

 

S využitím svojich poznatkov Lazar Angelov vydal knihu s názvom “ABS: The Secret Revealed” – podrobnú príručku k vybudovaniu si perfektného brušného svalstva

 Lazar angelov a jeho kniha secret revealed

 

O knihe ABS: The Secret Revealed

Táto kniha je v skutočnosti viac než len jednoduchou knižkou s odpoveďami na niekoľko základných otázok o budovaní perfektného sixpacku. Je výsledkom mnohých rokov študovania, cvičenia, čítania mnohých kníh a zmeny mnohých životov počas trénovania.

 

Je nástrojom, ktorý vám pomôže vybrať si diétu (so zahrnutými kompletnými plánmi jedál), detoxikáciu tela a poradí vám najlepšie cviky na vybudovanie si ideálnych brušných svalov. Kniha zahŕňa 5 hlavných fáz, kde pri každej fáze nájdete cviky prispôsobené k presnému príjmu kalórií.

 

Fáza 1: DETOXIKÁCIA

V tejto fáze by ste telo mali pripraviť na očakávanú diétu a cviky. Je to obdobie, v ktorom si telo vyčistíte od toxínov, zvyšujete príjem vody a zvykáte si na jedlá, ktoré vám zlepšia zdravotný stav a prejavia svoj dlhodobý účinok.

 

Fáza 2: METABOLICKÝ ŠTART

Pri tejto nízko sacharidovej fáze začína prvotné spaľovanie tukov. Táto kniha vám ponúkne detailný nutričný plán, plány jedál a taktiež ich recepty.

 

Fáza 3: REVOLÚCIA

Striedanie troch rôznych dní – deň s vysokým množstvom sacharidov, deň s ich umierneným množstvom a deň s nízkym množstvom sacharidov, posilní proces spaľovania tukov. Lazar vytvoril veľmi dobré nutričné plány pre každý z týchto dní, a tiež alternatívy k bežným jedlám, ktoré by ste mali jesť. 

 

Fáza 4: TRANSFORMÁCIA

Fáza, pri ktorej väčšina energie, ktorú budete potrebovať, pochádza z tukov a nie z uložených cukrov. Práve počas tejto fázy uvidíte najlepšie výsledky. Aj keď je najťažšou fázou, cez ktorú prejdete, určite to stojí za to.

 

Fáza 5: UDRŽIAVANIE

Fáza udržiavania je slúži na udržanie si straty podkožného tuku a vychutnania si niektorých svojich obľúbených jedál, ktoré si môžeme z času na čas dopriať.

 Lazar angelov a jeho kniha secret revealed

 

Po prejdení si týmito piatimi fázami sa váš metabolizmus značne zrýchli, takže môžete opäť prejsť na „jemnejšie“ diéty a občas si dopriať aj jedlo, ktoré obľubujete.

 

Lazar Angelov a cviky

K tomu, aby ste si vytesali svoj ideálny sixpack budete  potrebovať vyvinúť driečne svaly, ktoré zodpovedajú zato, ako bude vyzerať vaše brušné svalstvo -  rectus abdominis, vonkajšie šikmé svaly, a taktiež hlboké svaly, ako priečny brušný sval a vnútorné šikmé svaly, ktoré podporujú držanie tela a upevňujú chrbticu.

 

Ku každej z týchto piatich fáz sú pripojené cviky, ktoré by ste mali vykonávať, aby ste spálili nadbytočný tuk a vybudovali si driečne svaly.

 Lazar angelov a jeho kniha secret revealed

 

V knihe je jedna celá kapitola, ktorá vysvetľuje ako cviky vykonávať a Lazar pripojil aj videá, ktoré popisujú každé cvičenie. Pri kúpe knihy je každé jedno z videí je zahrnuté v balíčku zdarma.

 

V zhrnutí, existuje viac spôsobov ako si vytvarovať krásny sixpack, no táto kniha vám ponúkne ten najrýchlejší. No najlepšie to zistíte za chodu.

 

ABS: The Secret Revealed je podrobným programom so všetkými informáciami, ktoré potrebujete o presnej výžive, diétach, najlepších tréningových plánoch a motiváciách. Nezáleží na tom, či ste starý alebo mladý, vyrysovaný či s nadváhou, muž či žena – táto kniha bola napísaná tak aby vyhovovala potrebám každého.

 

Na záver tip od Lazara Angelova

Nedovoľte myšlienkam a váhaniu, aby stáli medzi vami a vašim snom o vlastnení vyrysovaného tela. Pracujte ťažko a dosiahnete čokoľvek, čo si zaumienite.

 Lazar angelov a jeho kniha secret revealed


Čítali ste jeho knihu? Podeľte sa s nami v komentároch o vašom názore na knihu a Lazara Angelova. V prípade, že sa vám článok páčil, podporte ho zdieľaním.