Kai Greene

Kai L. Greene, narodený 12.7.1975, je americký IFBB profesionálny kulturista. Predpokladáme, že vám ho nemusíme predstavovať, no spomenieme aspoň jeho najvýznamnejšie úspechy:

Kai Greene výsledky súťaži

 Kai Greene trénuje Jeffa Seida
 
 

Jeff Seid

Jeff Seid, vôbec najmladší IFBB profesionál v histórii, sa narodil 12.7. 1994 vo Washingtone. Športu sa začal venovať už vo svojich 5-tich rokoch, v 16 rokoch už dostával štipendium za futbal a zápasenie, no s dvíhaním závaží začal ešte skôr, ako 12-ročný. Po piatich rokoch tvrdých tréningov v posilňovni sa mladý Jeff rozhodol, že Men´s Physique je tá správna cesta, ktorá mu pomôže dostať sa na výslnie. Tak to aj bolo. Jeff získal hneď prvý titul v prvej svojej súťaži. Čo mohlo znamenať jediné. Neuveriteľný štart v jeho vysnenej kariére. Rok po tom, sa stal celkovým šampiónom na NPC Junior, Medzinárodných majstrovstvách kulturistiky, a tým sa stal najmladším profesionálom v IFBB. Viac o jeho tréningu a stravovacom pláne nájdete tu.
 
 Kai Greene trénuje Jeffa Seida
 
 

Jeff Seid a Kai Greene

Po tomto kratšom úvode a predstavení týchto dvoch svetoborných športovcov si ukážeme, čo sa stane, keď sa stretnú na tréningu. Aj keď je toto jedno z dlhších videí, ktoré sme uverejnili, nenechajte sa odradiť. Určite stojí za to inšpirovať sa Kai Greene-om, ktorý vytiahol niekoľko ohromných kulturistických trikov z rukáva. Nenechajte si to újsť!

 

 

Inšpirujete sa aj vy? Čo si myslíte o Jeffovi Seidovi a Kai Greene-ovi? Získali svoje ocenenia a trofeje oprávnene? Podeľte sa v komentároch o váš názor. Ak vám tento článok pomohol a poradil, budeme vďační za podporu pomocou zdieľania.