Keď Kai Greene učí Jeffa Seida ako posilňovať

Kai Greene

Kai L. Greene, narodený 12.7.1975, je americký IFBB profesionálny kulturista. Predpokladáme, že vám ho nemusíme predstavovať, no spomenieme aspoň jeho najvýznamnejšie úspechy:

Kai Greene výsledky súťaži

 Kai Greene trénuje Jeffa Seida
 
 

Jeff Seid

Jeff Seid, vôbec najmladší IFBB profesionál v histórii, sa narodil 12.7. 1994 vo Washingtone. Športu sa začal venovať už vo svojich 5-tich rokoch, v 16 rokoch už dostával štipendium za futbal a zápasenie, no s dvíhaním závaží začal ešte skôr, ako 12-ročný. Po piatich rokoch tvrdých tréningov v posilňovni sa mladý Jeff rozhodol, že Men´s Physique je tá správna cesta, ktorá mu pomôže dostať sa na výslnie. Tak to aj bolo. Jeff získal hneď prvý titul v prvej svojej súťaži. Čo mohlo znamenať jediné. Neuveriteľný štart v jeho vysnenej kariére. Rok po tom, sa stal celkovým šampiónom na NPC Junior, Medzinárodných majstrovstvách kulturistiky, a tým sa stal najmladším profesionálom v IFBB. Viac o jeho tréningu a stravovacom pláne nájdete tu.
 
 Kai Greene trénuje Jeffa Seida
 
 

Jeff Seid a Kai Greene

Po tomto kratšom úvode a predstavení týchto dvoch svetoborných športovcov si ukážeme, čo sa stane, keď sa stretnú na tréningu. Aj keď je toto jedno z dlhších videí, ktoré sme uverejnili, nenechajte sa odradiť. Určite stojí za to inšpirovať sa Kai Greene-om, ktorý vytiahol niekoľko ohromných kulturistických trikov z rukáva. Nenechajte si to újsť!

 

 

Inšpirujete sa aj vy? Čo si myslíte o Jeffovi Seidovi a Kai Greene-ovi? Získali svoje ocenenia a trofeje oprávnene? Podeľte sa v komentároch o váš názor. Ak vám tento článok pomohol a poradil, budeme vďační za podporu pomocou zdieľania.