Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ostatné

 1. Omega-3 mastné kyseliny: konzumujete ich dostatok a v správnom pomere k omega-6?

  Omega-3 mastné kyseliny: konzumujete ich dostatok a v správnom pomere k omega-6?

  Omega-3 mastné kyseliny ovplyvňujú sústredenie, náladu, činnosť srdca aj mozgu. Športovcom pomáhajú zvyšovať fyzický výkon a vytrvalosť. Napriek týmto blahodárnym účinkom, väčšina ľudí nemá dostatok omega-3 mastných kyselín v porovnaní s omega-6 mastnými kyselinami. Prečo je to tak?

 2. Detoxikácia - ako vám zmení život za 10 dní?

  Detoxikácia - ako vám zmení život za 10 dní?

  Detoxikácia, detox, očista. Nech už to nazveme akokoľvek, cieľom má byť očistiť telo od škodlivých látok - toxínov. Niektoré očisty sú zamerané na konkrétne orgány, iné vás očistia od hlavy až po päty. Čo je ale pravdy na očiste? Naozaj potrebuje vaše telo očistu? Nie je to podvod?

 3. Kto je Rich Piana, ako trénuje a čo stojí za značkou 5%?

  Kto je Rich Piana, ako trénuje a čo stojí za značkou 5%?

  Rich Piana je známa osobnosť vo svete kulturistiky a nepreslávil sa len svojimi víťazstvami na súťažiach, ale aj značkou 5 % či osobnosťou. Tento charizmatický kulturista má svetu čo povedať, a preto sa rád podelí o rady a odporúčania so svojimi fanúšikmi.

 4. Je naozaj možné premeniť tuk na svaly?

  Je naozaj možné premeniť tuk na svaly?

  Je možné premeniť tuk na svaly? Tento koncept vídať stále častejšie, ale je vôbec reálny? Aký je pôvod tohto tvrdenia? V tomto článku si vysvetlíme ako to s premenou tuku na svaly naozaj je.

 5. Paige Hathaway: tréningový plán, strava a inšpiratívne interview

  Paige Hathaway: tréningový plán, strava a inšpiratívne interview

  Paige Hathaway je jednou z najznámejších fitness modeliek na svete. Prostredníctvom sociálnych sietí a fotografií s jej dokonalou postavou si získala obdiv milióny ľudí, ktorých motivuje. Pozrite si príbeh Paige, jej ukážkový tréningový plán, jedálniček, ale aj inšpiratívne interview.

 6. 9 problémov žien vo fitness svete, o ktorých sa mlčí

  9 problémov žien vo fitness svete, o ktorých sa mlčí

  Fitness svet žien so sebou prináša aj haldu komplikácií - niektoré sú trápne, iné vtipné, dokonca aj oboje. Pozrite si 9 problémov žien vo svete fitness, o ktorých sa mlčí, a možno aj vy prídete na to, že to naozaj nemajú jednoduché.