BioTech USA - Thermo Drine Liquid - 500ml

Výrobca: BioTech USA

Spaľovač tukov Thermo Drine Liquid urýchľuje látkovú výmenu tukov, uvoľňuje extra energiu z uloženého telesného tuku, čím zabezpečí energiu pre tréning. Termogenické zložky zvyšujú telesnú teplotu, aj tým sa zvyšuje spotreba energie organizmu, teda aj spaľovanie uloženého tuku.

Dlhodobo nedostupný
 

Thermo Drine od firmy Biotech USA je silná formula na spaľovanie telesného tuku, ktorá sa skladá zo 4 vedecky zostavených komponentov:

  • - formula pre odbúravanie telesného tuku
  • - formula pre potláčanie chuti do jedla
  • - thermo faktor a diuretický
  • - metabolický faktor.
  •  

Thermo Drine urýchľuje látkovú výmenu tukov, uvoľňuje extra energiu z uloženého telesného tuku, čím zabezpečí energiu pre tréning. Termogenické zložky zvyšujú telesnú teplotu, aj tým sa zvyšuje spotreba energie organizmu, teda aj spaľovanie uloženého tuku. Zložky na potláčanie chuti do jedla znižujú pocit hladu, tým uľahčujú dodržiavanie predpisov diéty. Tieto zložky garantujú, že pri pravidelnom užívaní Thermo Drine‑u sa dajú dosiahnuť viditeľné výsledky aj bez tréningu. Thermo Drine pomáha zbaviť sa aj tých najvzdorovitejšich tukových vankúšikov, aby ostali len beztukové, vyrysované svaly.

Dávkovanie:

Prvé 3 dni užívajte 1 kapsulu ráno. Nasledujúce 3 dni užívajte 2 kapsuly denne, potom zvýšte dávku na 3 kapsuly denne.

Zloženie:

Zloženie - 3 kapsuly (denná dávka) obsahujú:

L-karnitín L-tartrát-850mg, extrakt z bielej vŕby (Salix Alba) (15%)-50mg, chróm (chlorid chromitý)-210 μg (525% ODD), yerba mate (list)-125mg, garcinia cambogia (plod)-50mg, extrakt zeleného čaju (camellia sinensis)-315mg, kofeín-100mg, extrakt z orecha kola (50%)-50mg; ostatné zložky: fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý (E470/B), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), kapsula (želatína, čistená voda).

ODD-odporúčaná denná dávka.

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia.

Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre dojčiace a tehotné ženy, pre osoby do 18 rokov a pre ľudí s vysokým krvným tlakom. Pred používaním sa poraďte s lekárom.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie od zákazníkov

BioTech USA - Thermo Drine Liquid - 500ml

Write Your Own Review
Prezeráte si:BioTech USA - Thermo Drine Liquid - 500ml
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 15,00 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie Nie