BioTech USA Creatine pH-X PRO 120 kps + Mega Amino 3200, 100 tbl ZADARMO

Creatine pH-X PRO: Kreatín monohydrát s upravenou hodnotou pH, doplnený s extraktom zo zeleného, bieleho a čierneho čaju pre ešte väčšiu energiu. Mega Amino 3200: Ultra silný prípravok Mega Amino 3200 bol vyvinutý tak, aby obsahoval všetky esenciálne aminokyseliny (EAAs), podmienečne esenciálne aminokyseliny (CAAs) a neesenciálne aminokyseliny (UAAs).

Nie je na sklade

 

Creatine pH-X PRO

Kreatín monohydrát s upravenou hodnotou pH, doplnený s extraktom zo zeleného, bieleho a čierneho čaju pre ešte väčšiu energiu.
väčšia kapsula – viac účinných látok
rýchlejšie vstrebávanie a ďalšia energia z extraktu GWB čajov
100% vstrebávanie
bez nasycovacej fázy, nezadržiava vodu, nenadúva
nízky obsah kofeínu (5,7 mg/kapsula)
Kreatín pri príjme 3 gramov denne zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia, ako napríklad tréning s činkami alebo intervalový kardio tréning.

Dávkovanie

Uživajte dvakrát denne 2 kapsuly. V tréningové dni užívajte 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly 30 minút pred tréningom s 250ml vody. V ostatné dni užívajte 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly popoludní.

Odporúča sa užívať denne 2 dávky, čo znamená 3600 mg kreatínu s upravenou pH. Vďaka pufrovanej formule (upravená pH) Creatine pH-X PRO sa vstrebáva 100%, nie je potrebná nasycovacia fáza a nemá vedľajšie účinky, ako nadúvanie alebo nadmerné zadržavanie vody.
Ako všetky produkty BioTech USA, aj Creatine pH-X PRO obsahuje výlučne bezpečné a starostlivo vyberané zložky.

Balenie

120 kapsúl

Zloženie

Výživová hodnota 2 kapsuly obsahujú Denná dávka (4 kapsuly) obsahujú:

Pufrovaný kreatín 1800 mg 3600 mg
GWB-T komplex
(extrakt zo zeleného, bieleho a čierneho čaju) 200 mg 400 mg

ostatné zložky: želatínová kapsula

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre dojčiace a tehotné ženy a pre osoby do 18 rokov. Užívanie prípravku sa neodporúča osobám, ktoré užívajú lieky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.
Alergény: jedna kapsula obsahuje 5,7 mg kofeínu. Užívanie prípravku sa neodporúča deťom, osobám citlivým na kofeín, s vysokým krvným tlakom a trpiacim na srdcovo-cievne choroby. Nadmerné užívanie kofeínu môže spôsobiť dráždivosť, nespavosť, búšenie srdca.

Mega Amino 3200

Aminokyseliny sú stavebnými prvkami bielkovín, a sú veľmi dôležité pre budovanie suchej svalovej hmoty a regeneráciu svalov po tréningu. Ultra silný prípravok Mega Amino 3200 bol vyvinutý tak, aby obsahoval všetky esenciálne aminokyseliny (EAAs), podmienečne esenciálne aminokyseliny (CAAs) a neesenciálne aminokyseliny (UAAs).
Samozrejme obsahuje aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (BCAA). Bol vyvinutý špeciálne pre športovcov a kulturistov začiatočníkov. Denná dávka Mega Amino 3200 obsahuje 6880 mg aminokyselín, ideálne množstvo pre podporu rastu suchej svalovej hmoty a regeneráciu svalov po tréningu.
Pri užívaní tabletiek sa aminokyselina dostáva bezprostredne - počas vstrebávania - do krvného obehu, čo pomáha udržať plynulú pozitívnu dusíkovú rovnováhu, zabraňuje katabolickým procesom, podporuje anabolický rast svalov a znižuje pomer telesného tuku. V ľudskom organizme aminokyseliny nie sú tvorivou súčasťou len kostrového svalstva, ale aj hladkých svalových tkanív. Štúdia dokázali, že nedostatok aminokyselín pri zvýšenej fyzickej záťaži vedie k odbúravaniu svalového tkaniva pre krytie potreby energie organizmu. Ďalšou dôležitou úlohou aminokyselín je, že pomáhajú pri odbúravaní tuku v bunkách, stimulujú podmozgovú žľazu k vylučovaniu rastového hormónu, čo zabezpečí tvorbu beztukového svalového tkaniva. Mega Amino 3200 sa veľmi rýchlo vstrebávajú, preto sa rýchlo dostanú do krvného obehu, a s tým stimulujú tvorbu hormónov a enzýmov.

Balenie

100 tbl

Užívanie

Užívajte 4 tablety 15 minút pred tréningom a 4 tablety ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte 4 tablety ráno a 4 tablety večer

Zloženie

Amino Acid Complex /komplex aminokyselín/ (srvátkový proteínový hydrolyzát, izolát kalcium kazeinátu, Glycín L. Max hydrolyzát, Pisum Sativum izolát), maltodextrín, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý (E551), mastenec (E553b), stearan horečnatý (E470b), mikrokryštalická celulóza (E460)), laktóza, mliečny proteín.

Denná dávka (8 tabliet) obsahuje:

Energia – 238kJ/56kcal, komplex aminokyselín – 6880mg, tuky – 0g.

100 g aminokyselín obsahuje:
esenciálne aminokyseliny:
L-Leucín (BCAA) 8697 mg
L-Lyzín 6540 mg
L-Valín (BCAA) 4638 mg
L-Fenylalanín 4453 mg
L-Izoleucín (BCAA) 3942 mg
L-Treonín 3525 mg
L-Tryptofán 1600 mg
L-Metionín 1531 mg
podmienečne esenciálne aminokyseliny:
L-Glutamín 18251 mg
L-Arginín 7676 mg
L-Prolín 5032 mg
L-Tyrozín 3687 mg
L-Histidín 2992 mg
L-Cysteín 2829 mg
neesenciálne aminokyseliny:
kyselina L-Asparágová 11572 mg
L-Serín 5125 mg
L-Alanín 4429 mg
L-Glycín 3687 mg

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Obsahuje fenylalanín. Prípravok nie je vhodný pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény: sója, mlieko.

Recenzie od zákazníkov

BioTech USA Creatine pH-X PRO 120 kps + Mega Amino 3200, 100 tbl ZADARMO

Write Your Own Review
Prezeráte si:BioTech USA Creatine pH-X PRO 120 kps + Mega Amino 3200, 100 tbl ZADARMO
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena N/A
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Balenie N/A