BioCell Collagen® hydrolyzovaný typ II - NOW Foods

Výrobca: NOW Foods

BioCell Collagen® hydrolyzovaný typ II je jedinečný komplex nielen na podporu pohybového aparátu, ale aj zdravie pokožky. Obsahuje dobre vstrebateľný hydrolyzovaný kolagén a chondroitín sulfát pre zdravé chrupavky a spojivové tkanivá. Nechýba však ani kyselina hyalurónová pre mladistvú a elastickú pokožku. Zmes je tak ideálna pre každého, kto sa chce hýbať bez obmedzenia, a ešte urobiť niečo naviac pre svoj vzhľad.

BioCell Collagen® hydrolyzovaný typ II na podporu pohybového aparátu a mladistvý vzhľad

BioCell Collagen® hydrolyzovaný typ II z kuracej hrudnej chrupavky je určený každému, kto chce podporiť celkové zdravie pohybového aparátu, mladistvý vzhľad a optimálnu hydratáciu pokožky. Ide totiž o zmes, ktorej základ tvorí kolagén. Ten je vďaka svojej hydrolyzovanej forme naštiepený na tzv. kolagénové peptidy, čo sú menšie reťazce aminokyselín. Tento štiepiaci proces zaistí, že sa kolagén stane pre telo lepšie vstrebateľný a využiteľný. Je tak skvelý najmä na podporu chrupaviek a celého pohybového aparátu.

V súlade s tým je aj obsah chondroitín sulfátu. Ide o látku, ktorá je zastúpená v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Je dávaný do súvislosti so zadržiavaním vody v chrupavke, čo môže mať vplyv na jej pružnosť. Aj preto patrí medzi stálice v komplexných doplnkoch stravy na podporu pohybového aparátu.

Poslednou obsiahnutou látkou je potom kyselina hyaluronová. Tá sa nachádza v pokožke, vlasoch, kĺboch alebo priestore okolo očí. Jej úlohou v organizme je udržovať vodu v bunkách tkanív, na povrchu očí a tiež pružnosť chrupaviek. Napríklad pokožka tak vďaka nej môže vyzerať hydratovane, sviežo a mladistvo. Jej podiel v tele ale s pribúdajúcim vekom klesá, a preto je na mieste pravidelné doplňovanie.

Celý komplex je zostavený tak, aby dokázal maximálne podporiť zdravie kĺbov, šliach, chrupaviek i celého pohybového aparátu. Navyše môže vďaka hydratácii buniek dopomôcť k mladistvému vzhľadu pokožky a jej lepšej elasticite. Je tak ideálny pre každého, kto túži po funkčnom a dobre vyzerajúcom tele.

BioCell Collagen® hydrolyzovaný typ II a jeho výhody

• podpora pohybového aparátu a mladistvého vzhľadu pokožky
  • ide o funkčnú zmes kolagénu, chondroitín sulfátu a kyseliny hyalurónovej
  • môže mať vplyv na bunkovú hydratáciu, a tým aj na pružnosť chrupaviek a pokožky
  • je určený každému, kto sa chce hýbať bez obmedzenia
  • je populárny medzi ľuďmi, ktorí túžia po mladistvej a elastickej pokožke
  • má formu praktických kapsúl

Hypromelóza (celulózová kapsula), mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Užívajte 2 kapsuly dvakrát denne.

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly)
BioCell Collagen® (Patentovaný extrakt z kuracej hrudnej chrupavky) 1000 mg
       Hydrolyzovaný kolagén typu II 570 mg
       Chondroitín sulfát 190 mg
       Kyselina hyaluronová 95 mg

Produkt je určený pre dospelých. Ak ste tehotná/dojčíte, užívate lieky alebo máte zdravotné problémy, poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

V tomto produkte sa môžu vyskytnúť prirodzené farebné odchýlky.

Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Alergénové upozornenie: Nie je vyrobené z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov ani zo stromových orechov. Vyrába sa v závode GMP, ktorý spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény.

Hlavná kategória Kolagén na kĺby
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Vyrobené v Spojené štáty