BIO Zero Noodles 385 g – GymBeam

BIO Zero Noodles sú mimoriadne chutné nízkokalorické cestoviny s takmer nulovým obsahom sacharidov, cukrov a tukov. Napriek tomu vás výborne zasýtia a hodia sa na prípravu vašich obľúbených jedál. Vyrábajú sa z bio konjakovej múky, ktorá je dokonalou bezlepkovou náhradou pšeničnej múky. Vďaka čisto raslinnému zloženiu sú cestoviny vhodné aj pre vegánov.

BIO Zero Noodles - nízkokalorické cestoviny s takmer nulovým obsahom sacharidov, cukrov a tukov, ktoré vás skvelo zasýtia

BIO Zero Noodles sú nízkokalorické cestoviny v tej najvyššej biologickej kvalite vyrobené len z čistenej vody zbavenej všetkých chemických nečistôt a bio konjakovej múky. Konjak je rastlina, ktorá má dlhú históriu gastronomického využitia, a to najmä v Japonsku a juhovýchodnej Ázii. Múka z konjaku je prirodzene bezlepková, a cestoviny z nej sú vhodné pre celiatikov, ale aj vegánov. Zero cestoviny navyše obsahujú takmer zanedbateľný podiel sacharidov, cukrov a tukov, no napriek tomu vás dostatočne zasýtia. Ich príprava je skutočne jednoduchá a potrvá len niekoľko minút. Výborne sa hodia ako súčasť redukčných diét a pre ľudí, ktorí si strážia svoj príjem kalórií.

BIO Zero Noodles 385 g – GymBeam

BIO Zero Noodles a ich výhody

• nízkokalorické cestoviny z konjakovej múky
  • neobsahujú takmer žiadne sacharidy, cukry a tuky
  • sú v tej najvyššej biologickej kvalite
  • sú prirodzene bezlepkové
  • sú vhodné aj pre vegánov
  • majú jednoduchú prípravu
  • sú ideálne do redukčných diét

Čistená voda (96,6%), Bio Konjaková múka (3,4%).

Návod na použitie

1. Cestoviny opláchnite pod teplou vodou.
  2. Varte alebo smažte po dobu 2-3 minút alebo zohrejte v mikrovlnnej rúre po dobu 1 minúty.
  3. Podávajte priamo k jedlu.

Nutričné hodnoty100 g
Energetická hodnota  30 kJ / 7 kcal
Tuky <0,1 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny  <0,1 g
Sacharidy <0,2 g
   z toho cukry <0,1 g
Vláknina 2,6 g
Bielkoviny <0,1 g
Soľ <0,1 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte mrazu. Po otvorení skladujte v chladničke v uzavretej nádobe s čistou vodou maximálne po dobu 2 dní. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Hlavná kategória Cestoviny
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku potraviny
Forma potraviny
Vegánsky áno
BIO áno
Bez plastového obalu áno
Recenzie od zákazníkov BIO Zero Noodles 385 g – GymBeam
Prezeráte si:BIO Zero Noodles 385 g – GymBeam

Ten kto nevie čo je konjak bude zrejme prekvapený tak ako ja :D Balík po otvorení smrdí ale stačí oplachovať 2-3min pod vodou, nechuti to nijak, máte pocit že jete želatínu, samotné to budete jesť aj 2h lebo naozaj to do vás nepojde, ale stačí dat na to 100g klasickej morca delly, 55g light mozzarelly a máte z toho super nízkokaloricke jedlo.

Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
385 g 3,95 € 2,30 €