BIO Vitamín B12 - Purasana

Výrobca: Purasana

BIO Vitamín B12 je vo forme tabliet, ktoré obsahujú 50 mcg vitamínu B12. Ten je pre naše zdravie veľmi dôležitý, pretože prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správne fungovanie nervového systému, imunity, ale tiež pomáha znížiť únavu a vyčerpanie.

Dlhodobo nedostupný

BIO Vitamín B12 - tablety prispievajúce k správnej funkcii imunity, nervového systému, psychiky a zníženiu únavy

BIO Vitamín B12 je vo forme tabliet obsahujúcich 50 mcg vitamínu B12. Jeho príjem je dôležitý najmä preto, že sa v tele podieľa na mnohých dôležitých procesoch. Prispieva napríklad k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, látkovej premene homocysteínu, správnemu fungovaniu nervového systému, ale aj psychiky. Okrem toho má tiež vplyv na fungovanie imunity, zohráva dôležitú rolu v procese delenia buniek a navyše pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Tablety sú v bio kvalite a vzhľadom na to, že neobsahujú žiadnu živočíšnu zložku, sú vhodné aj pre vegánov. Ak vám nie je ľahostajná naša planéta, určite oceníte aj ekologické balenie.

BIO Vitamín B12 a jeho výhody

• obsahuje 50 mcg vitamínu B12
  • je dôležitý pre správne fungovanie nervového systému, psychiky a imunity
  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • ovplyvňuje únavu a vyčerpanie
  • je v bio kvalite a ekologicky balený
  • je vhodný aj pre vegánov

Prášok chlorelly * (Chlorella vulgaris Beijerinck), shiitake extrakt * (Lentinula edodes (Berb.) Pegler - 0,1 % vitamín B12).

* z kontrolovaného organického hospodárstva

Užívajte 2 tablety denne pred jedlom a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Nutričné hodnoty2 tablety (1,2 g)
Vitamín B12 50 mcg

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Vitamíny B
BIO áno
Vegánsky áno
Forma tabletkovaný
Štítky produktu BIO, Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Bez plastového obalu áno
Ostatné kategórie Vitamíny
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov BIO Vitamín B12 - Purasana
Prezeráte si:BIO Vitamín B12 - Purasana
Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
BIO Vitamin B12 - Purasana - aktivna zlozka B12?
Dobry den, je B12 obsiahnuty v produkte naozaj aktivny, v zmysle, ze telo vie z neho zasoby B12 doplnit? Podla veganskaspolocnost.sk su B12 ziskane z chlorelly neaktivne. Tu je odkaz: https://veganskaspolocnost.sk/wp-content/uploads/2019/06/Sprievodca_veganstvom_2019.pdf Dakujem za odpoved.
BIO Vitamin B12 - Purasana - aktivna zlozka B12?
Dobrý deň, ďakujeme za otázku, momentálne od výrobcu nemáme bližšie informácie o produkte, ako tie ktoré máme uvedené na našej stránke. V tomto prípade by sme Vám odporučili skúsiť nájsť bližšie informácie priamo na oficiálnych stránkach výrobcu.
Veríme, že sa podarí dohľadať potrebné informácie.