BIO Vegan Proteín - VanaVita

Výrobca: VanaVita

BIO Vegan Proteín je zmes BIO rastlinných proteínov s obsahom esenciálnych aminokyselín, vrátane BCAA. Nenájdete v ňom laktózu, živočíšne zdroje ani emulgátory. Vďaka svojmu zloženiu je ľahko stráviteľný a výborne rozpustný. Ide tak o doplnok, ktorý prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty, pričom je ideálny aj pre vegánov.

BIO Vegan Proteín je rastlinný proteínový prášok, ktorý prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty

BIO Vegan Proteín je doplnok bielkovín s obsahom BIO rastlinných proteínov, a to hrachového, ryžového a konopného proteínu. Zmes proteínov v prášku je navrhnutá tak, aby dodávala široké spektrum esenciálnych aminokyselín bez využitia živočíšnych zdrojov. V tomto proteíne nenájdete ani žiadne emulgátory, alergény či laktózu.

BIO Vegan Proteín pritom obsahuje až 16 g bielkovín na jednu dávku a len minimum sacharidov a tukov. Vďaka svojmu zloženiu je výborne rozpustný, ľahko stráviteľný a navyše lahodne chutný. Obsahuje totiž BIO kokosový cukor a BIO ovocné prášky, ktoré mu dodávajú jemnú sladkú chuť.

Je ideálnym doplnkom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty.  Je skvelý pre vegetariánov, vegánov, ale aj osoby, ktoré sa vyhýbajú laktóze či hľadajú alternatívu k srvátkovému proteínu

BIO Vegan Proteín - VanaVita

BIO Vegan Proteín a jeho výhody:

• tvorí ho vyvážená zmes BIO hrachového, ryžového a konopného proteínu
  • má 16 g bielkovín na porciu
  • obsahuje esenciálne aminokyseliny, vrátane BCAA
  • prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • neobsahuje laktózu, emulgátory ani alergény
  • je ľahko stráviteľný
  • je sladený BIO kokosovým cukrom
  • výnimočne chutný a dobre rozpustný
  • neobsahuje živočíšne zdroje
  • ideálny pre vegánov a vegetariánov

Príchuť: Choco & Berries: BIO zmes rastlinných proteínov (hrachový, ryžový, konopný proteín), BIO kokosový cukor, BIO kakaový prášok (odtučnený), BIO zmes ovocných práškov (malina, jahoda), prírodné arómy.

Príchuť: BIO zmes rastlinných proteínov (hrachový, ryžový, konopný proteín), BIO kokosový cukor, BIO zmes ovocných práškov (banán, jahoda), prírodné arómy.

Odporúčanú dennú dávku 30 g rozmiešajte v 150 – 200 ml vody.

Nutričné hodnoty (príchuť Choco & Berries) 1 dávka (30 g) 100 g
Energetická hodnota 483 kJ / 115 kcal 1610 kJ / 383 kcal
Tuky 2,1 g 7 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7 g 2,3 g
Sacharidy 5,9 g 19,7 g
 - z toho cukry 4,8 g 16 g
Vláknina 3,3 g 11 g
Bielkoviny 16 g 53,3 g
Soľ 0,37 g 1,2 g
Aminokyseliny 1 dávka (30 g) 100 g
L-Histidine 419 mg 1 397 mg
Isoleucine 757 mg 2 523 mg
Leucine 1 400 mg 4 667 mg
L-Lysine 1 041 mg 3 470 mg
L-Cystine + Methionine 691 mg 2 303 mg
L-Phenylalanine + Tyrosine 1 467 mg 4 890 mg
L-Valine 922 mg 3 073 mg
L-Threonine 538 mg 1 793 mg
L-Tryptophan 177 mg 590 mg

Potravina na osobitné výživové účely na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Hlavná kategória Vegánske proteíny
Metóda spracovania proteínu rôzne spracovanie
Zdroj proteínov viaczložkový
BIO áno
Vegánsky áno
Forma práškový
HS kód 21061080: -- Ostatné
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Štítky produktu BIO, Vegan, RO - VANAVITA
Skupina príchute ovocie
Ostatné kategórie Proteíny
Proteíny pre ženy
Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Budovanie svalovej hmoty

Recenzie od zákazníkov BIO Vegan Proteín - VanaVita

Prezeráte si:BIO Vegan Proteín - VanaVita

Veľmi skvelý proteín. Vôbec nie presladený ako tie na ktoré ste predpokladám zvyknutí viacerí. Konečne niečo čo je prijemne a skvele sa aj rozpustil. Za mna super môžem len odporúčať!!! :)

Toto je nechutnost v prasku. Ak nemate niekoho radi toto mu kupite. Toto cokoladu aninmevidelo ale tak hnusnu praskovu chut to ma.

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
banán jahoda
čokoláda & bobule
Zloženie proteínu
Zdravím, chcem sa opýtať či tento produkt obsahuje nejaké hormóny alebo iné škodlivé látky, ktoré by mohli narušiť hormonálnu rovnováhu v tele a tým by viedli k vzniku rôznych zdravotných problémov. Prípadne či neobsahuje zdraviu škodlivé látky, ktoré by pozmenili normálne hodnoty krvného obrazu.
Zloženie proteínu
Dobrý deň, produkt obsahuje len: bio zmes rastlinných proteínov (hrachový, ryžový, konopný proteín), bio kokosový cukor, bio zmes ovocných práškov, prírodné arómy. V proteíne sa žiadne hormóny a škodlivé látky nenachádzajú.

Kaša
Ked zmiešam vačšie množstvo proteínu s malým množstvom vody, dá sa z neho spraivť taká "kaša"? Pri niektorých proteínoch sa dá, ale niektoré sú také sladké, že po pridaní viac ako odmerky do cca 300ml vody je to už nekonzumovateľné. Ďakujem
Kaša
Dobrý deň, môžete si ho vymiešať tak ako si želáte, proteín nie je skoro vôbec sladký.