BIO Memory Fit - Purasana

Výrobca: Purasana

BIO Memory Fit je nootropikum vo forme tabliet, ktoré je určené ľuďom, ktorí sa snažia podporiť činnosť pamäte. Je tvorené extraktom z bacopy, rozmarínu, ginkga a koreňa ruže. Niektoré z obsiahnutých látok zaraďujeme medzi adaptogény, ktoré môžu zvyšovať odolnosť organizmu voči stresu a iným vonkajším vplyvom.

Dlhodobo nedostupný

BIO Memory Fit - tablety s obsahom adaptogénov, antioxidantov a ďalších rastlinných extraktov

Bio Memory Fit sú tablety obsahujúce bio extrakty z bacopy, rozmarínu, ginkga a koreňa ruže. Svoj špecifický účinok má každá zo zložiek a spolu tak vytvárajú účinné spojenie. Extrakt z bacopy je často spomínaný v súvislosti s adaptogénnymi a nootropickými vlastnosťami, najmä vďaka možnému vplyvu na pamäť, učenie a koncentráciu. Zároveň je však táto rastlina známa aj pre svoj obsah antioxidantov, rovnako ako obsiahnutý rozmarín. Vďaka spomínaným benefitom je bacopa vyhľadávaná ľuďmi, ktorí prežívajú stresové obdobie alebo majú problém s únavou a koncentráciou. Nesmieme však zabudnúť ani na extrakt z ginkgo biloby, ktorý je známy vďaka svojmu obsahu antioxidantov, flavonoidov, terpenoidov a organických kyselín. Poslednou zložkou je extrakt z koreňa ruže. Medzi fanúšikmi adaptogénov je však viacej známa pod názvom rozchodnica ružová (Rhodiola rosea). Tá ako adaptogén môže zvyšovať odolnosť organizmu voči stresu a iným vonkajším vplyvom.

BIO Memory Fit a jeho výhody

• obsahuje extrakt z bacopy, rozmarínu, ginkga a koreňa ruže
  • môže mať pozitívny vplyv na pamäť, učenie a koncentráciu
  • je obľúbený medzi ľuďmi, ktorí sú často v stresových situáciách
  • je v bio kvalite a používať ho môžu aj vegáni

Extrakt z bacopy * (Bacopa monnieri (L.) Wettst. - 27%), extrakt z rozmarínu * (Rosmarinus officinalis L.), inulín *, ryžový proteín * (Oryza sativa L.), extrakt z listov ginkga * (Ginkgo biloba L. - 8,4%), ryžové otruby * (Oryza sativa L.), koreň ruže * (Rhodiola rosea L.), ryžový extrakt * (Oryza sativa L.). *

* z kontrolovaného organického poľnohospodárstva

Užívajte 2 tablety denne pred jedlom a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Nutričné hodnoty2 tablety (1,2 g)
Extrakt z bacopy 320 mg
Extrakt z rozmarínu 300 mg
Extrakt z ginkga (5:1) 100 mg
Extrakt z koreňa ruže 50 mg

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri súčasnom užívani antikoagulancií sa poraďte so svojim lekárom. Nepoužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia.

Hlavná kategória Nootropiká a mozog
BIO áno
Vegánsky áno
Forma tabletkovaný
HS kód 21069098: --- Ostatné
Bez plastového obalu áno
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Ostatné špeciálne doplnky výživy

Recenzie od zákazníkov BIO Memory Fit - Purasana
Prezeráte si:BIO Memory Fit - Purasana

Priemer z 1 hodnotenia

Brala som ich pred statnicami a nepoitila som, ze by mi zlepsili pamat.

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom